Oyun Haberleri

EA Games, Açık Dünyalı Bir Star Wars Oyunu Mu Geliştiriyor?

star wars oyun banner

Kotaku editörlerinin fark ettiği birkaç iş ilanından yola çıkarak EA Canada’nın açık dünya konseptli bir Star Wars oyunu geliştirmekte olduğundan süpheleniliyor.

Ekim ayında girilen mevzu bahis ilanda EA Canada‘nın geliştirmekte olduğu “büyük çaplı next-gen bir açık dünyalı aksiyon oyunu” için animasyon direktörü aradığı görülüyor.

Benzer bir şekilde geçtiğimiz Eylül ayında, EA Canada’nın insan kaynakları biriminin eski çalışanlarından birisinin attığı twitte bir Star Wars projesi için “savaş tasarımcısı” arandığı da göz önünde bulundurulduğunda insan bunların aynı projeyle ilintili olduğunu düşünmeden edemiyor.

Star Wars savaşEA’nın Disney ile on yıllık anlaşma imzalamasından sonra EA Canada bir Star Wars oyunu üzerinde çalışıyor olması muhtemel üçüncü EA firması oluyor.

DICE’ın Xbox One ve PS4 için yeni bir Star Wars Battlefront geliştirmekte olduğu zaten bilinirken Dead Space serisinden tanıdığımız Visceral Games’in şu an itibariyle resmi olarak açıklanmış bir oyunu yok. Tabi ki EA Canada’ya mal edilen bu oyunun Visceral Games’in geliştirmekte olduğuyla aynı oyun olma ihtimali her zaman mevcut. Just Cause oyunundan hatırladığımız Avalanche Studios’un açık dünyalı bir Star Wars oyunu yapma anlaşmasını “neredeyse” yapıyor olduğunu açıkladıktan sonra asıl anlaşmaya varılan firma neden Visceral Games olmasın?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.