Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Divinity: Original Sin Kutu Oyunu Kickstarter’da Rekor Kırdı

Divinity: Original Sin Kutu Oyunu Kickstarter’da Rekor Kırdı

Divinity: Original Sin 2 yeni karakterlerin eklendiği bir kutu oyunu olarak hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Larian ve Lynnvander Stüdyolarının ortak yapımı olacak Divinity: Original Sin Kutu Oyunu, Kickstarter‘da başlatılan kampanyanın ilk 4 saatinde 160 bin dolarlık hedefine ulaştı.

Larian Studios‘un bol ödüllü RPG oyunu Divinity: Origin Sin 2 evrenini masaüstü oyunculuk dünyasına taşıyacak olan DOS kutu oyunu; macera, cesaret ve arkadaşlık üzerine olacak. Oyuncuların karşısına çıkacak zorluklarla nasıl mücadele edeceklerine karar verecekleri Divinity: Origin Sin kutu oyununda; Farzanah ve Vali adında iki yeni oynanabilir karakter de yer alacak. İkili, Fort Joy ve ötesindeki korkulardan sağ çıkmak için Ben-Mezd ve Kızıl Prens‘e katılacak.

Stüdyo yetkililerinin iddiasına göre; interaktif hikaye, element etkileşimleri, büyüler, keşifler, birlikte oynama, tekrarlanabilirlik, işçilik, harika savaşma teknikleri, epik loot ve eşit derecede epik canavarların hepsi Divinity: Origin Sin kutu oyununda bizi bekliyor. Kickstarter‘da şu ana kadar 710 bin dolar bağış alan oyun setinde; 1 oyun platformu, 4 oyuncu kartı, 16 zar, 270 pul, 851 oyun kartı, karakter ve NPC minyatürleri ve “Chronical System” yer alıyor. Oyunun tanıtımını aşağıdaki eğlenceli videoda izleyebilir, detaylarını buradan inceleyebilirsiniz.