Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Diablo 3’e Necromancer Çok Yakında Geliyor!

Diablo 3’e Necromancer Çok Yakında Geliyor!

Diablo 2’nin sevilen sınıfı Necromancer‘ı Diablo 3’e de geliyor. Diablo 3’e gelecek olan Rise of the Necromancer ek paketi 27 Haziran’da çıkıyor.

PC, Mac, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında olacak olan ek paketin fiyatı 14.99€ olacak. Ayrıca PC ve Mac kullanıcılarının yeni DLC’yi oynayabilmeleri için Reaper of Souls‘u da indirmeleri gerekiyor.

Buna ek olarak Blizzard, konsollar için Diablo 3: Eternal Collection adı altında bir de paket sunacak. Pakette ana oyun, Reaper of Souls ve Rise of the Necromancer DLC’leri de bulunacak. Paketin fiyatı 69.99€ ancak Xbox Live Gold veya PlayStation Plus üyeyiseniz bu fiyat 39.99€ olacak.

Kendine has yeteneklerinin değişmeyeceğini, sadece Diablo 3 mekaniklerine uyarlanacağını açıklayan Blizzard, paketle beraber yeni bir pet, kostüm, portre, banner ve sigil gibi eklentilerin de bulunduğunu söylediler.

Rise of the Necromancer, tüm Reaper of Souls ve Ultimate Edition sahiplerine 2.6.0 güncellemesi ile ücretsiz olacak. Ayrıca bu güncelleme ile iki yeni bölge de oyuna gelecek.

İlginizi Çekebilir  2012'de Neler Oynayacağız?