Oyun Haberleri

Blizzcon 2016 – Diablo 1 Geri Dönüyor

diablo-banner

BlizzCon başladı ve Diablo oyunundan da güzel haber geldi.

Diablo 4 gelir mi gelmez mi diye merakla bekliyorduk ancak yapılan bu açıklama muhtemelen pek çok oyuncuyu daha çok mutlu edecektir!

İlgili Makaleler

BlizzCon’da yapılan açıklamaya göre Diablo 1 oyunu, Diablo 3 oyunu içerisine entegre edilecek. Bu sayede tüm Diablo 3 oyuncuları, yepyeni grafiklerle Diablo 1’i oynama şansı bulacaklar.

diablo-1

Karşımızda biraz değişmiş bir Tristram olsa da kilisenin kapısından girip aşağılara inmeyi çok özlemiştik. Cehennemin dibine bir de bu yoldan inelim!

Diablo’nun 20. yıl şerefine Reaper of Souls ek paketine gelecek olan The Darkening of Tristam güncellemesi ile 16 katlı zindan ve Diablo 1’deki 4 büyük düşman oyuna eklenecek. 

Beklenen Necromancer da geliyor!

Bu arada Diablo 3 oyununa Necromancer karakterinin geleceği de açıklandı.

Gelecek sene çıkacak olan Rise of the Necromancer ek paketi ile oyuncuların beklediği Necromancer sınıfı oyuna eklenecek. Blizzard’ın sadece bir sınıf için yeni ek paket çıkarması pek görülmüş bir şey değil ama anlaşılan Diablo da Overwatch yolunda ilerliyor.

Necromancer hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bu gelişmelerle birlikte 2 yeni harita da Diablo 3’e gelecek yeniliklerden bir diğeri olarak karşımıza çıktı.

İlginizi Çekebilir  RAINN RPG Bundle ile Cinsel İstismar Mağdurlarına Destek Olabilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. d2 de secince kollarını açıp mavi alev şov yapardı genelde herkes çok karizmatik diye onla başlar ama ne oldugunu çözemeden ibiş olurdu.burda devreye kader girer normal bir hayat surecekler oyunu bırakır hayatını bitirecekler hırs yapıp barbar alır oyunu her heroyla 125 kez bitirir ama yine de yıllar sonra yutupta sinematiklerini izler gözleri dolu dolu cd leri bulup tekrar oyunu kurar boylece iş aşk aile okul hepsi cöp olur.sonra bırakılır normal bir hayat yasanmaya calısılır.bu döngü 2 ve ya 3 yılda bir tekrar eder.lanet olsun sana d2.cd leri bulayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu