Oyun Haberleri

Devlerin Kapışmasının Sonucu Belirlendi – Fallout 4 vs. Starcraft II

fallout-starcraft

Oyun severlerin uzun zamandır beklediği iki oyun Fallout 4 ve Starcraft II: Legacy of the Void; ikisi de 10 Kasım tarihinde aynı gün çıkıyor.

Oyuncular kararsız, hangisini oynayacağını bilemiyor mu diye düşünüp bir anket başlatmıştık ve oyuncular hangi oyunu oynayacaklarını seçti!

İlgili Makaleler

Fallout 4 ve Starcraft II: Legacy of the Void oyunlarının ikisi de uzun zaman alacak ve geniş içeriğe sahip oyunlar. İkisini de aynı gün oynarım yaklaşımı biraz zor ancak 10 Kasım günü oyuncuların çoğu tercihlerini uzun zamandır bekledikleri Fallout 4’ten yana kullanacaklar gibi görünüyor. Belli ki pek çok kişi post-apokaliptik atmosferi özlemiş veya Boston’da neler olacağını merak ediyor.

hangisini-oynayacak

Bununla birlikte iki oyunun yapımcı firması olan Bethesda Softworks ile Blizzard Entertainment‘tan hangisini daha başarılı buluyorsunuz diye sorduğumuzda ise yanıtlar değişti. Pek çok kişi Blizzard’ı Bethesda karşısında daha başarılı buluyor. Bu durum da, Fallout 4’ün Starcraft karşısında oldukça ağır bastığını gösteriyor. Oyuncular Blizzard’ı daha başarılı buluyorlar ancak Fallout 4’ü daha çok bekliyorlar. Demek ki işin içinde fanboyluk değil gerçek bir beklenti var.

daha-basarili

Tür olarak iki oyunu ele aldığımızda da Fallout 4’ün türü olan rol yapma oyunu, Starcraft II’nin türü olan strateji türüne göre açık ara daha ağır bastı.

rol-yapma-strateji

10 Kasım’a 1 aydan biraz fazla süre kaldı, şimdiden post-apokaliptik atmosferinizi hazırlayın. Starcraft II: Legacy of the Void’in senaryosunu bitirip çevrimiçi liglere girmek için biraz daha zaman olacak. O arada Koreliler de sıkılıp bırakır belki.

İlginizi Çekebilir  NVIDIA GeForce NOW, GAMEPLUS İş Birliği ile Türkiye Sunucularında

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu