Oyun Haberleri

Death Stranding’in PC Sürümü Kesinleşti

Bir süredir söylentileri devam eden Death Stranding’in PC sürümü hakkında ilk resmi duyuru yapıldı. Oyun, PC için de piyasaya çıkacak.

Tanıtıldığı günden bu yana oyuncuların merakla beklediği Death Stranding, 8 Kasım 2019 tarihinde PS4 üzerinden piyasaya çıkacak. Hideo Kojima’nın, Konami’den ayrılmasının ardından yaptığı ilk oyun olma özelliği taşıyan Death Stranding, oyuncu kadrosuyla da oldukça ilgi çekici bir yapıya sahip.

Oyunun hikayesi hakkında ser verip sır vermeyen Kojima Productions, bir süredir söylenti halinde olan PC sürümü konusunda bir açıklama yaptı. Kojima Productions’ın resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuruda, Death Stranding’in PC platformuna 2020 yazında geleceği açıklandı.

2020’nin yaz aylarında piyasaya çıkacağı böylece kesinleşmiş oldu. Fakat duyuruda görüldüğü üzere net bir tarih bulunmuyor. Tabi bir de bunun yayıncı platformunun kim olacağı durumu var. Epic Games, son zamanlarda yaptığı hamlelerle birçok klasik PlayStation oyununu PC’ye çıkmasına olanak sağlamıştı. Bakalım aynı durum Death Stranding için de geçerli olacak mı?

İlginizi Çekebilir  Wasteland 3'ün Yaratıcısı Inxile, Microsoft İçin Bir RPG Oyunu Geliştiriyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu