Oyun Haberleri

Dead Space Oyunu Yenilenmiş Olarak Karşımıza Çıkabilir

Bilimkurgu korku temalı Dead Space oyunu yeniden yapılabilir. Pek çok kanıt, oyunun yeniden yapımının önümüzdeki günlerde açıklanacağı yönünde.

2008 yılında piyasaya sürülen ve çok satan oyunun daha sonra devam oyunları da geldi. Yine de ilk Dead Space oyunu, hayranların ilk gözağrıydı. 2013 yılında yayınlanan Dead Space 3’ten sonra yeni bir Dead Space oyunu gelir mi diye düşünürken etrafta dolaşan söylentiler ilk Dead Space oyununun yeniden yapımı olacağını işaret ediyor. Dead Space Youtube kanalının 8 yılın ardından kanalın profil fotoğrafını değiştirmesi de bir şeyler olduğunu gösteriyor.

Star Wars: Squadrons’un arkasındaki ana ekip olan Motive Studios‘un Dead Space serisinin ilk oyununu yeniden geliştirdiği söyleniyor.

Resident Evil 2‘nin yeniden yapımının ses getirmesi Electronic Arts’a cesaret vermiş görünüyor çünkü yeniden yapılan oyun hem seriyi yeniden canlandırdı hem de satış anlamında da güzel sayılara ulaştı. Ayrıca Star Wars: Jedi Fallen Order‘ın başarısı, EA’in tek oyunculu oyunlara olan inancını yeniden canlandırmış gibi görünüyor çünkü oyun 10 milyondan fazla kopya sattı ve 20 milyondan fazla oyuncuya ulaştı. Bu bağlamda Dead Space gibi efsane bir oyunun yeni oyuncularla buluşması an meselesi görünüyor.

EA, Dead Space oyunu hakkında resmi olarak açıklama yapmadı ancak söylentiler, 22 Temmuz’daki EA Play Live etkinliğinde duyuruyu yapacağını gösteriyor. Bekliyoruz!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  The Binding of Isaac Rebirth'e İlk Bakış

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.