Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 Night City Wire İkinci Bölümü Yayınlandı

Cyberpunk 2077 için bilgiler sunan Night City Wire isimli programın ikinci bölümü yayınlandı. Bu bölümle birlikte Lifepaths hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmış olduk.

İlki Haziran ayı içerisinde gerçekleşen Night City Wire’ın ikinci bölümü de yayınlandı. 19 Kasım 2020 tarihinde çıkacak olan CD Projekt RED imzalı Cyberpunk 2077 hakkında yeni bilgilere ulaşmış olduk.

25 dakikalık online tanıtım videosunda, Lifepaths seçeneklerine daha yakından baktık. Ayrıca Keanu Reeves’in canlandıracağı Johnny Silverhand’in grubu olan Samurai’in müziklerini hazırlayan Refused ile de kısa bir röportaj yapılmış. Videonun son kısmında da kullanabileceğimiz silahlar hakkında bilgilere yer ayrılmış.

İlgili Makaleler

Videonun en önemli kısmı elbette Lifepaths seçenekleriydi. Daha öncesinde de oyunculara bunun duyurusu ve bilgisi verilmişti. Ancak bu kadar detaylı olarak ilk defa gördük.

Lifepaths ile birlikte oyuncular farklı başlangıçlarla oyuna başlayabilecek. Diyelim ki Nomad olmaya karar verdiniz. Hikayeye Night City’nin dışındaki Badlands bölgesinde başlayacaksınız ve şehir hayatı hakkında oldukça az bilginiz olacak. Elbette avantajlı yanları da oyunda bize yansıtılacak.

Aşağıdaki bağlantı üzerinden programın tamamına erişebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Antalyalı FRP'ciler Durmuyor, Üçüncü Etkinlik Bu Pazar!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu