Oyun Haberleri

Curse of Naxxramas’ın Fiyatlandırma Sistemi Belli Oldu

curse-of-naxxramas-banner

Blizzard’ın casual oyunculara hitap edeceğiz dediği, lakin özellikle eski Starcraft profesyonellerinin yönelmesiyle kendi e-spor arenasını oluşturan kart oyunu Hearthstone için gelecek ilk eklentinin Curse of Naxxramas olacağını zaten biliyorduk.

PC ve iOS için kullanıma sunulacak tek kişilik ek paketin fiyatlandırma sistemi ise yeni belli oldu.
Öncelikle ek paket hakkında bilgilerimizi biraz tazeleyelim.

Tek kişilik bir zindan modu şeklinde olan Curse of Naxxramas, beş kanattan oluşuyor. Bunlar; Arachnid Quarter, Plague Quarter, Military Quarter, Construct Quarter ve Frostwyrm Lair. Başlangıç etkinlikleri süresinde Naxxramas maceralarına atılan oyuncular ilk kanat olan Arachnid Quarter’a ücretsiz sahip olacaklar.

Arachnid Quarter’ın örümcek ağlarıyla bezeli koridorlarında bizi Anub’Rekhan, Grand Widow Faerlina ve Maexxna gibi bosslar bekliyor olacak. Bossları yendikçe sadece eklenti içerisinden kazanabileceğimiz kartlara sahip olacağız. Bu başlangıç ve ücretsiz kanat süresinin yaklaşık bir ay sürmesi bekleniyor.

Curse of Naxxramas’ın piyasaya sunuluşundan sonra haftalar geçtikçe oyuna eklenecek olan diğer kanatları ister oyun içi altın ile istersek nakit ödeyerek sahip olabileceğiz.

curse-of-naxxramas-price

Görselde de görüldüğü üzere her kanadın fiyatı 6.99$ veya 700 altın olacak. Beş kanadı birden toplu almak isteyenler 24.99$ ödeyecekler. Eğer oyunu takip ediyorsanız ve ilk kanadı “zamanında” açıp bedavaya getirebilirseniz diğer dört kanat için 19.99$ ödemeniz yeterli olacak. Ben oyuna para harcamam diyenler ise ilk kanat bedavaysa 2800, zamanı geçmişse 3500 altına tüm kanatları açmış olacaklar.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Torment: Tides of Numenera'nın Çıkış Tarihi Ertelendi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.