Oyun Haberleri

BlizzCon’a Günler Kala Blizzard’dan Diablo Açıklaması

Son hızla BlizzCon 2018′e hazırlanan Blizzard, fuardaki etkinlikleriyle ilgili bir açıklama yayınladı. Çıkan dedikodulara son vermek istediklerini belirten Blizzard yetkilileri, farklı ekiplerin üzerinde çalıştığı Diablo projelerinden yeni haberlerle gelecek.

BlizzCon’daki Diablo programına açıklık getirilen açıklamada; Blizzard Entertainment, “İyi şeyler bekleyenlere gelir ama kötü şeyler genellikle biraz daha zaman alır” dedi ve farklı takımları görevlendirdiği Diablo projelerini 2-3 Kasım‘da California – Anaheim‘da gerçekleştirilecek olan BlizzCon’da duyuracağını ifade etti.

Ekiplerin “Lord of Terror”e yakışır kabus dolu deneyimler yaşatmak için durup dinlenmeden çalıştığı belirtilen yazının detayları şöyle: “2 Kasım sadece BlizzCon 2018’in ilk günü değil, aynı zamanda Diablo 3’ün Nintendo Switch’e çıkacağı “Diabolical” bir gün olacak. Oyun yayınlandığı günün gecesinden itibaren indirilebilecek. Oyunu almak ve Anaheim’de bize katılmak istiyorsanız konsolunuzu alıp gelin, fuar alanında sizinle birlikte iblis kesmeyi çok isteriz. Sabrınız ve desteğiniz için, bize ilham verdiğiniz ve ateşimizi sıcak tuttuğunuz için size ve milyonlarca Diablo hayranına teşekkür ederiz. Cehennemde buluşalım… ve BlizzCon‘da!”

Ancak Nintendo kullanıcılarını sevindiren Blizzard’ın açıklaması oyuncuları pek de tatmin etmedi ve “Diablo 4’ü duyurmayacağız” olarak yorumlandı. Blizzard harikalar diyarının yeni projeleri ile kapılarını açacak olan BlizzCon 2018, 2 Kasım’da başlayacak.

İlginizi Çekebilir  Bu Oyunun Canavarı Benim! - Carrion İncelemesi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu