Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Blizzard, WoW Classic İçin Hangi Sürümü Kullanacağını Açıkladı

Blizzard, WoW Classic İçin Hangi Sürümü Kullanacağını Açıkladı

Blizzard, World of WarCraft Classic için 1.12 sürümünü kullanacağını duyurdu.

Blizzcon 2017’de açıklanan ve bir süredir eski WoW oyuncuları tarafından heyecanla beklenen Classic sürüm hakkında bazı bilgiler açıklandı. World of WarCraft’ın resmi blogunda yayınlanan duyuruya göre Classic sürümü, WoW 1.12 üzerine inşa ediliyor.

Technopat’ın derlediği bilgiler şöyle: WoW Classic’in geliştirilmesi için en ideal sürümün 1.12 olduğu belirtildi. Oyunun 1.0 sürümünde Battleground sisteminin bulunmadığı ve sonraki sürümlerde eklendiği de söylenenler arasında… 1.0 sürümünden en az uzaklaşan, ancak en fazla çekirdek mekaniği barındıran sürüm ise 1.12.

Geliştirici ekibin yaptığı ilk denemelerde oyunun bol miktarda hata verdiği ve çoğu grafik kartını tanımadığı ifade ediliyor. Ayrıca güncel hile engelleme ve giriş (Battle.net uygulaması) sistemlerine uygun olmadığı da söyleniyor. Blizzard, şimdi bu problemleri çözmek için uğraşıyor. Oyunun ne zaman çıkacağı ise henüz bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir  Outland'in Külleri İblis Avcısını Serbest Bırakırken Hearthstone'da Yeni Bir Dönemin Kapısını Aralıyor