Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Banner Saga Yapımcıları Hırsızlara El Attı – Killers And Thieves Duyuruldu

Banner Saga Yapımcıları Hırsızlara El Attı – Killers And Thieves Duyuruldu

killers-and-thieves-banner

2014 yılının başında çıkan ve geçen sene pek çok oyun ödülünü toplayan rol yapma oyunu Banner Saga‘nın yapımcıları, bizi Hırsızlar Loncası yönetmeye davet ediyor.

Stoic Studios, fantastik oyunu Killers and Thieves‘i duyurdu.

Banner Saga’nın yaratıcısı Alex Thomas, Candle & Key stüdyosu ile birlikte yeni oyun üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Oyunda, Ortaçağ dönemindeki bir Hırsızlar Loncası’nı yöneteceğiz. Gizlilik içerisinde farklı farklı suçlar işlerken dilerseniz oyunu aksiyon atmosferine de çevirebilirsiniz. İşlerini gizlice yapmaktan hoşlanmayanlar, kılıcıyla önüne çıkanı doğrayarak da görevi başarmayı deneyebilirler. Aksiyon severler dikkat etmeliler çünkü loncanın hırsızları çok hızlı bir şekilde tükenebilir.

killers-and-thieves-resim

Oyunda yönetici hırsız rolünü üstleneceğiz. Bir yandan Hırsızlar Loncası’nı yönetme gibi işlerle uğraşırken bir yandan da görevleri tamamlamaya çalışacağız. Loncayı yönetirken loncanın maddi durumu, loncaya yeni hırsızların alınması, hırsızların eğitilmesi, lonca binasının geliştirilmesi ve daha üst düzey ekipmanlar alınması gibi konularla ilgileneceğiz.

killers-and-thieves-resim2

Görevlere göndereceğimiz hırsızlar da önemli. Hırsız ne kadar yetenekliyse görevi de o kadar rahat bir şekilde yapabileceğiz ancak en iyi hırsızınızı her yere gönderirken dikkatli olmalısınız çünkü görev sırasında ölen bir hırsız maalesef ölü olarak kalıyor.

İlginizi Çekebilir  Assassin's Creed: Odyssey Oyununun Görüntüleri Sızdırıldı

killers-and-thieves-resim3

Oyun tek oyunculu olacak ve multiplayer özelliği olmayacak. Oyunun 2016 yılında çıkması bekleniyor.

Detaylı bilgi için oyunun resmi sayfasına bakabilirsiniz.