Oyun Haberleri

Baldur’s Gate 3, Oyun İçi Seksi Sesler İçin Özel Ses Sanatçısı Tuttu

Baldur’s Gate 3 oyununda çalışan onlarca ses sanatçısı dışında bir de özel anları seslendirmesi için özel bir ses sanatçısı ile çalışıldığı ortaya çıktı.

Son dönemin en büyük oyunlardan biri olan Baldur’s Gate 3, oyun dünyasına büyük bir etki yarattı. Geçtiğimiz hafta piyasaya sürülen oyun, oyunculara Dungeons and Dragons sistemiyle Unutulmuş Diyarlar‘da muhteşem bir deneyim sunuyor. Oyunun sunduğu içerik ve etkileyici detaylar oyuncuları büyülüyor ve adeta şaşkına çeviriyor. Baldur’s Gate 3; büyüklüğü, epik hikayesi ve olağanüstü tasarımıyla oyun dünyasında gerçek bir mucize olarak kabul ediliyor. Bu sırada denediği yenilikler de bazen şaşırtıyor.

Oyunun farklı yönlerinden biri de, seksi temalar ve bu temalara ait anlar. Baldur’s Gate 3, bu konuda olağanüstü bir iş çıkarıyor ve oyuncuları bu konuda etkileyici bir deneyimle karşılıyor. Ancak ortaya çıkan ilginç bir detay, oyunun bu seksi sesleri kaydetmek için özel olarak bir ses sanatçısı işe aldığını gözler önüne serdi.

Oyunun geliştiricisi olan Larian Studios, özel seksi sesleri kaydetmek için en az bir ses aktörü tuttu. Ses aktörü Alex Jordan, TikTok’ta bu ilginç görevi üstlenen kişinin kendisi olduğunu açıkladı. Jordan, paylaşımında şunları dile getirdi:

Bir stüdyo bana geldi ve ‘Baldur’s Gate 3 için seslendirme yapmak ister misin?’ dedi. ‘Tabii ki, neden olmasın?’ dedim. Hangi oyuncu Baldur’s Gate 3’te seslendirme yapmak istemez ki? Ancak biraz beklemeniz gerekecek, çünkü rol değil, seksi seslerin kaydedilmesi gerekiyor.

Jordan, oyun için ses kaydı yaparken yaşadığı deneyimi de paylaştı:

Mmgh‘ ve ‘ahh‘ gibi sesler çıkarmak çok tuhaf bir deneyimdi ve bunları yaparken kendimi bayağı komik hissettim. Çevremde insanlar dolaşırken, bu düşünceler aklımda dönüp duruyordu. Küçük sapıkça roleplayler, fanteziler ve tuhaf anlarla doluydu.

Oyunda erotik sahnelerin de bulunduğu biliniyor ve bu sahneler motion-capture teknolojisi kullanılarak hayata geçirildi. Bu oyuncular, fiziksel performanslarını kontrol altında tutmak için film tarzı mahremiyet koordinatörleri tarafından yönlendirildi.

Baldur’s Gate 3’teki bu ilginç detaylar, oyuncuların oyun deneyimini daha da ilgi çekici hale getiriyor.

Kaynak: TikTok

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.