Oyun Haberleri

Baldur’s Gate 3 Erken Erişime Açıldı

Larian Studios imzalı, Forgotten Realms evreninde geçen Baldur’s Gate 3, erken erişime açıldı. Oyuncular akın akın Toril‘e doluşmaya başladı bile.

İlk duyurulduğu andan beri tüm ekip olarak merakla beklediğimiz Baldur’s Gate 3, bugün itibariyle oyuncularla buluştu. Türkiye saatiyle saat 20.00’de satışa açılan Baldur’s Gate 3, henüz belirlenmeyen bir süre boyunca erken erişimde kalacak.

İkinci oyunun birkaç yüz yıl ilerisinde geçecek olan Baldur’s Gate 3, FR evreninin dinamiklerine uygun bir biçimde ve Dungeons and Dragons 5th Edition kurallarına bağlı kalınarak hazırlandı.

Erken erişim içerisindeki hikayenin 30 saati bulacağı ve tam sürümde göreceğimiz birçok özelliğin de sunulacağı belirtiliyor. Bu süreçten çıktıktan sonra dört oyuncuya kadar co-op oynama imkanı da tanınacak.

Oyunu şu an Steam üzerinden satın alabilirsiniz. 249 ₺ fiyatı ilk başta biraz düşündürse de Baldur’s Gate gibi bir efsaneye değecek gibi gözüküyor.

Ayrıca YouTube kanalımızı da takibe almayı unutmayın. Çok yakında Baldur’s Gate 3 için çeşitli içerikler bulabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Warcraft Filminin Karakterleri ve Posterleri Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.