Oyun Haberleri

Baldur’s Gate 3 Deluxe Sürümüyle Tanışın!

Baldur’s Gate 3 Deluxe sürümü, bol disk içeren haliyle oyuncularla buluşuyor. Larian Studios’un epik RPG oyunu Baldur’s Gate 3, yeni bir Deluxe Edition ile oyunseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Duyurulan Deluxe Edition, önceki Collector’s Edition’dan farklı olarak daha uygun bir fiyat etiketi taşıyor ve oyunculara fiziksel medya içeriği sunuyor.

Farklı Platformlarda Farklı Disk Sayıları!

Baldur’s Gate 3 özel sürümü PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için özel olarak hazırlandı. İlginç bir detay ise her platformun farklı sayıda disk içermesi. Xbox Series X/S için üç, PlayStation 5 için iki ve PC sürümünde bir disk bulunacak. Ancak PC sürümü, disk gerektirmeyen dijital bir anahtarla birlikte geliyor.

Baldur's Gate 3 Deluxe
Deluxe Edition

Uygun Fiyatlı ve Zengin İçerik!

Deluxe Edition, temel oyunun yanı sıra 32 çıkartma, iki yama, bir dünya haritası, etkileyici bir zihin avcısı posteri ve üç disklik film müziği kitap görünümlü bir kutu içeriyor. Tüm bu zengin içeriğe sahip olan Deluxe Edition, şaşırtıcı bir şekilde sadece 79,99$’lık bir fiyat etiketine sahip.

🔸 Baldur’s Gate 3 İncelemesi – Göze Kaçanlar Derneği Faerûn’u Kurtarıyor – FRPNET

Oyunseverlere Zengin Görsel Deneyim!

Baldur’s Gate 3, Ağustos ayında piyasaya sürüldüğünden beri büyük ilgi gördü ve yeni Deluxe Edition ile oyunculara daha zengin bir görsel deneyim vaat ediyor. Oyun, güncellemelerle sürekli iyileştirilirken, bu özel sürüm oyunseverlere koleksiyonlarını zenginleştirecek benzersiz içerikler sunuyor.

Baldur's Gate 3
Baldur’s Gate 3

Piyasaya Çıkış ve Beklentiler!

Baldur’s Gate 3 Deluxe Edition, 2024’ün ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek. Oyunseverler, yeni yılın ilk çeyreğinde bu muazzam paketi raflarında görmek için heyecanla bekliyor. Ancak Xbox sürümünün Aralık ayında çıkacak olması, oyunu hemen denemek isteyenler için bir avantaj sunuyor.

Larian Studios, bu heyecan verici sürümün Xbox Series X/S versiyonunun çıkış tarihini 7 Aralık’ta The Game Awards etkinliğinde açıklayacak. Baldur’s Gate 3, RPG tutkunlarını beklenen özel sürüm ile büyüleyici bir maceraya davet ediyor. Dilerseniz buradan sipariş verebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.