Oyun Haberleri

Assassin’s Creed Syndicate ile Viktorya Dönemi Londra’sına Gidiyoruz!

assassins-creed-syndicate

1868 Londra’sı… Sanayi Devrimi’nin en ihtişamlı zamanları ve gotik Viktorya Dönemi… Ünlü suikastçimiz bu sefer Londra’nın gaz lambaları ile aydınlatılan puslu sokaklarında maceralara atılıyor.

Ubisoft bugün ünlü Assassin’s Creed serisinin en yeni oyunu Assassin’s Creed Syndicate’in tüm dünyada PlayStation 4 bilgisayar eğlence sistemi ve Microsoft Xbox One oyun ve eğlence sistemi için 23 Ekim’de piyasaya çıkacağını duyurdu. Oyunun Windows PC versiyonu ise sonbaharda satışa çıkacak.

İlgili Makaleler

Ubisoft Quebec tarafından sekiz diğer Ubisoft stüdyosunun işbirliğiyle geliştirilen Assassin’s Creed Syndicate milyonların hayatını değiştiren inanılmaz bir keşif dönemi olan Sanayi Devriminin zirve zamanında Londra’da geçen, epik bir tek kişilik deneyim sunuyor.

assassins-creed-syndicate-resim2

Bu dönemde zengin ile fakirler arasında uçurum git gide genişlemiş, işçilerin hayatları yasal kölelikten farksız olmuştu. Alt tabaka hayatta kalmak için çeteler şeklinde yeni aileler kuruyor ve yeraltı dünyasına adapte oluyordu. Oyuncular oyunda İtikatı için yetiştirilen ikiz suikastçiler Jacob Frye ve Evie Frye rollerinde olacaklar. Bir yeraltı çetesinin kararlı, atılgan ve asi lideri Jacob, bir gizlilik ve kontrol ustası kız kardeşi Evie’den oldukça farklı bir karakter. Jacob ve Evie birlikte rakip çetelere, plutokratlara ve Tapınakçılara kafa tutacak, kitleleri yoksulluk ve yozlaşmışlıktan kurtarmaya, Londra’nın kontrolünü geri kazanmaya çalışacaklar.

assassins-creed-syndicate-resim1

Assassin’s Creed Syndicate’te oyuncular bir Assassin’s Creed oyununda bugüne kadar yaratılmış en büyük, en modern açık dünya şehrini gezme imkanı bulacaklar. Dövüşler her zamankinden daha şiddetli olacak; oyuncular pirinç muştalar, kukri bıçağı, tabanca ve suikastçi eldiveni gibi yeni silahlar kullanarak Londra’daki rakip çetelerle mücadele edecek ve nüfuz alanlarını genişletecekler.

assassins-creed-syndicate-resim3

Assassin’s Creed Syndicate ayrıca açık dünyada dolaşmanın da yeni yollarını sunacak; uzun Viktorya dönemi binalarına tırmanmak, çatılardan çatılara kaymak ve havadan suikastler düzenlemek için bir ip fırlatıcı ve serbest koşu, düşman takibi veya akın sonrası kaçışlar için kullanılabilecek at arabaları ve trenler.

assassins-creed-syndicate-resim4

“Bir yeraltı çetesine liderlik etme, elinin altındaki tüm taşıtları kullanabilme ve geniş ve yüksek tempolu Viktorya dönemi Londrası’na damga vurmak için modern araçlar kullanma yeteneği bu oyunu diğerlerinden ayırıyor,” diyor Ubisoft yaratım direktörü Marc-Alexis Côté. “Assassin’s Creed Syndicate iki yıldan uzun süredir geliştirme aşamasında ve bu yeni, modern açık dünya Assassin’s Creed hayranlarını ve yeni oyuncuları çok mutlu edecek.”

Oyun 23 Ekim 2015’te piyasaya çıkacak.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. bu sefer umutluyum ubisoft’tan ama aynı zamanda çok da korkuyorum bir unity faciası olacak diye yine… bakalım kendimi çok heyecanlandırmadan kötü olacak diye hazırlıyorum iyi çıkarsa ne ala… :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.