Oyun Haberleri

Assassin’s Creed: Odyssey Oyununun Görüntüleri Sızdırıldı

Daha Assassin’s Creed: Origins oyununun üzerinden 1 sene geçmedi ama yeni Assassin’s Creed oyunu duyuruldu. Antik Yunan’da geçecek Assassin’s Creed: Odyssey oyununun görüntüleri E3 etkinliğindeki tanıtımdan önce sızdırıldı.

11 Haziran akşamı Ubisoft’un konferansında gösterilmesi planlanan görüntüler sızdırıldı. Assassin’s Creed: Odyssey oyununun rol yapma öğeleriyle de süslü olacağı daha önceden söylenmişti. Şimdi gelen ilk görüntülerle kahramanımızı da tanımış olduk.

Yeni Assassin’s Creed, Antik Yunan Döneminde Geçecek – Assassin’s Creed: Odyssey

Paralı bir asker olarak çıkacağımız macerada karakterimizi bir suikastçiye dönüşmüş olarak oynayacağız. Sonrasında ver elini Yunan toprakları, ver elini Sparta… Belli ki bu oyunda da tıpkı Assassin’s Creed: Black Flag’de olduğu gibi denizlerde bolca vakit geçireceğiz. 

Bu kadar kısa sürede bu kadar geniş çaplı oyun nasıl yapılıyor diye düşünenler olabilir. İyi bir oyun motoru hazırladığınızda geriye senaryoyu yazmak ve elinizdeki grafikleri modifiye etmek kalıyor. O nedenle pek çok büyük bütçeli oyun artık daha kısa sürede yayınlanabiliyor. Zaten sızdırılan görüntülere bakınca Assassin’s Creed: Origins havasını siz de hissedeceksiniz.

İşte sızdırılan görseller:

İlginizi Çekebilir  Telltale Games Şimdi De Batman Oyunu Yapacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu