Oyun Haberleri

Assassin’s Creed Mirage Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ubisoft, Assassin’s Creed Mirage‘ın ertelendiğini duyurdu ancak bu sayede oyunun çıkış tarihi de ortaya çıktı.

Ubisoft, Assassin’s Creed Mirage oyunu hakkında resmi bir açıklama yapmadı ancak içeriden alınan bilgiler oyunun çıkış tarihinin ertelendiğini gösteriyor. Bununla birlikte Assassin’s Creed Mirage‘ın Ekim 2023’te çıkacağı da belirtiliyor.

Tom Henderson yeni tarih aralığını tweetleyerek Mirage’ın artık Ağustos yerine Ekim’de çıkacağını belirtti. Ubisoft hâlâ sessizliğini koruyor ancak 2023 yılı içerisinde oyunla buluşacağımız büyük ihtimal görünüyor.

Bu, oyunla ilgili ilk gecikme değil. Aralık 2022’de, bir sonraki Assassin’s Creed’in diğer iki gecikmenin bir sonucu olarak Ağustos 2023’e kaydırıldığı belirtilmişti.

Assassin’s Creed Nexus da Ertelendi

Bu küçük güncelleme, Assassin’s Creed Nexus‘un da “birkaç ay” ertelendiği haberiyle birlikte geldi. Nexus, Ubisoft’un Eylül 2020’de tanıttıktan sonra hakkında çok fazla açıklama yapmadığı VR oyunu olarak karşımıza çıkacak.

Henderson daha önce Nexus’un Haziran ayında daha kapsamlı bir şekilde tanıtılmasının ve Eylül ayında piyasaya sürülmesinin planlandığını bildirmişti. Oyunun Meta Quest’e özel olarak yayınlanması planı sona erdiği için PlayStation VR2 için yayınlanıp yayınlanmayacağı şu anda belirsiz.

Her iki oyun da şüphesiz 12 Haziran’daki Ubisoft Forward etkinliğinin önemli bir parçası olacak. Umarız başka erteleme olmaz da etrafta hoplayıp zıplayabiliriz yeniden.

Kaynak: PSLife

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.