Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Antalyalı FRP’ciler Durmuyor, Üçüncü Etkinlik Bu Pazar!

Antalyalı FRP’ciler Durmuyor, Üçüncü Etkinlik Bu Pazar!

Facebook üzerinde kurdukları Antalya Masaüstü Oyuncuları grubu ile biraraya gelen FRP severler geleneksel hale getirdikleri aylık etkinliklerinin üçüncüsünü düzenliyor.

18 Mart tarihinde gerçekleştirilecek 3. Antalya Masaüstü Oyuncuları Etkinliği‘nde katılımcıları birbirinden farklı FRP maceraları, kutu ve kart oyunları ile birçok tehlikeli, aksiyon dolu ve bir o kadar da eğlenceli görevler bekliyor.

Tolga Şahin,Erke Akdeniz, Serkan Turan ve Tuğbay Yağcı tarafından organize edilen FRP şenliğinde gelecek kutu oyunları; Sheriff of Nottingham, Dixit, King of Tokyo, Kayıp Diyarlar, Kingdomino, Otokrat, Carcassone, Direniş, Biblios, Santorini, Captain Sonar, Bang ve Munchkin olacak.

Açılacak FRP masaları için Ulus Çakar, kendi yarattığı evrende geçen, D&D 5th Edition kuralları ile oynanacak bir macera hazırlamış. Tuğbay Yağcı, Forgotten Realms‘de geçen yine D&D 5th Edition sistemi ile oynanacak Freehaven Tatlı Yarışması‘nı oynatacak. Erke Akdeniz ise Warcraft FRP’si için katılımcıları davet ediyor.

Santana Coffee&Pub’da gerçekleşecek etkinlikteki masa kayıtlarına etkinlik sayfasından kayıt olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Mount & Blade II: Bannerlord, 31 Mart’ta Erken Erişime Açılıyor