Oyun Haberleri

Amazon Prime Gaming Mayıs 2022 Oyunlarını Açıkladı

Amazon Prime Gaming Mayıs ayında yeni Monkey Island oyunu duyurusunun ardından The Curse of Monkey Island’ı veriyor. Listede Dead Space 2 ve Cat Quest de var.

Amazon Prime üyeliği aylık 7.90 TL. Yani üyeliğe zaten sahip değilseniz bu listedeki oyunların tamamını 7.90 TL karşılığında alıp kütüphanenize kalıcı olarak ekleyebilirsiniz. Üzerine bir de açıp bayramda Amazon’un nisan ayında yayınladığı Outer Range dizisini de izlersiniz. Harika olur.

Amazon Kasım, Aralık ve Ocak aylarında kendini aşmıştı. Öyle ki, bu fiyata verdiği oyunları görünce gözlerimize inanamamıştık. Mayıs’taki oyunlar o raddede bir şaşkınlık yaratmıyor. Ancak bu kez de gülümsetiyor.

İlgili Makaleler

Oyunlardan en dikkat çekeni The Curse of Monkey Island. Çünkü Return to Monkey Island oyununun yolda olduğu daha yeni öğrenmiştik. Ve bu yeni oyun serinin ilk 2 oyunundan sonrasını anlatacaktı. Pabucu dama atılmak üzere olan üçüncü oyuna da Amazon Prime sahip çıktı. İyi ki de yaptı çünkü oyun harikaydı!

LucasArts’ın point & click klasiklerinden olan oyun Steam üzerinde %97 olumlu yorum almış. Bizce de kaçırılmaması gereken oyunlardan. Üstelik bu oyunu oynamak için ilk iki oyunu oynamış olmanıza da çok gerek yok. Direkt kılıcınızı çekip maceraya dalabilirsiniz.

Bir diğer ilgi çekici oyun da Dead Space 2. Bu oyun ilk oyunun hikayesini devam ettiriyor. Ancak ana karakterimiz Isaac Clark bu kez hayatta kalmış olmakla yetinmiyor. Necromorph salgınının arka planını araştırmak için kolları sıvayıp silahını çekiyor. Yani silahınızı çekip yaratık öldürerek stres atmak istediğimiz zamanlar için kütüphanemizde tutmak isteyeceğimiz oyunlardan.

Cat Quest de şaşırtıcı derecede eğlenceli bir RPG. Beklentilerinizi düşük tutarak oyuna başlarsanız çok keyif alabilirsiniz. Zaten Steam üzerinde de %95 olumlu yorum almış. Oyunu İngilizce oynarsanız tüm haritanın kedilerle alakalı kelime esprileriyle dolu olduğunu görmekten de eğlenebilirsiniz.

Mayıs ayındaki diğer oyunları da isimlerine tıklayarak inceleyebilirsiniz:

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Netflix, Exploding Kittens Oyununu Hem Dijital Oyuna Hem Çizgi Diziye Uyarlıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.