Oyun Haberleri

Amazon Game Studios’un Yeni Oyunu Crucible’dan İlk Fragman Geldi

Amazon Game Studios tarafından hazırlanan, PvP ağırlıklı aksiyon oyunu Crucible’dan ilk fragman geldi. Oyunun çıkış tarihi de belirlenmiş oldu.

Dünyanın en büyük alışveriş sitelerinden biri olan, hatta belki de en büyüğünün de en büyüğü, Amazon’un altındaki Amazon Game Studios’un yeni oyunu görücüye çıktı.

Crucible, MOBA dinamiklerine sahip bir online aksiyon oyunu. Reletless Studios tarafından geliştirilen oyun, tahmin edeceğiniz üzere Team Fortress 2, Overwatch, Paladins gibi oyunlardan birçok özelliği harmanlıyor. Ücretsiz olarak 20 mayıs tarihinde de Steam platformu üzerinden oyuncularla buluşacak.

Oyunda 10 farklı seçilebilir kahraman olacak. Başlangıçta tüm karakterlerin, yeni gelen oyunculara açık olacağı bildirildi. Ayrıca üç farklı oyun modu olacak.

Alpha Hunters isimli modda, sekiz kişiden oluşan iki takım çarpışacak ve son hayatta kalan oyuncu maçı kazandırmış olacak. Harvester Command ise bu türdeki oyunlarda en sevdiğim modlardan biri olan King of the Hill tarzında. Oyuncular haritadaki belli noktaları kontrol altında tutarak puan toplamaya çalışacak.

Heart of the Hives’da ise takımlar 4 vs 4 şeklinde olacak ve taktiksel bir havada geçecek. Oyuncuların Hearts adı verilen birimleri devasa kovanlardan toplamaları gerekecek.

Bakalım oyun fragmanlardaki kadar eğlenceli mi olacak. 20 mayıs tarihinde çıktığında göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  Trump Karşıtı Oyun Kampanyası - Humble Freedom Bundle

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu