Oyun Haberleri

1997 Çıkışlı Shooter Oyunu Blood Geri Dönüyor

Karanlık tanrı Tchernobog’dan intikam almak isteyen ölümsüz savaşçı Caleb’in maceralarını en kanlı şekilde yaşatan Blood oyununun yeniden yapılacağı açıklandı.

PCgamer’da aktarılan bilgilere göre; 1997 yılında Monolith’in çıkardığı Blood, Nightdive Studios tarafından yeniden geliştiriliyor. Daha önce Turok 2: Seeds of Evil, System Shock ve Forsaken oyunlarını da güncelleyen stüdyo, doğaüstü güçlere sahip düşmana birbirinden etkili silahlarla karşılık veren Caleb’i 21 yıl sonra yeniden oyuna sokuyor.

İlgili Makaleler

Blood’ı özel yapan tüm özellikleri koruduklarını ifade eden yapımcı Daniel Grayshon, “Modern dönem oyuncularının daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşaması için oyunun, sadece küçük güncellemelere ihtiyacı var. Nightdive’ın KEX motorunu kullanarak, DirectX ve Vulkan desteği ile Blood’ı günümüzün video standartlarına uyumlu hale getireceğiz” dedi.

Remastered Blood’ın, Steam ve GOG Galaxy gibi platformlarda erişime açılacağı da belirtildi. Öte yandan Nightdive, çıkış tarihi açıklanmayan yeni Blood‘dan güncel ekran görüntüleri paylaştı.

İlginizi Çekebilir  Neverwinter Online Betası Bitiyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu