Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oversoul Ortak Arıyor!

Oversoul Ortak Arıyor!

oversoul-logo

Ankara’da bulunan ve ülkemizde sayılı hobi dükkanlarından biri olan Oversoul ortağını arıyor.

Firmanın sahibi ve yöneticisi Genco Caner, sürekli yeni ürünlerle donattığı Oversoul için ortak aradığını sosyal medyadan duyurdu.

OVS Oyuncak Ltd. Şti. isimli firmanın %10’luk hissesine sahip olup firmaya ortak olmak için istenen ücret ise 20.000 TL olarak belirtilmiş. Eğer hobi ve oyunları seviyorsanız, orta vadeli bir yatırıma ihtiyacınız varsa mutlaka düşünün.

Oversoul Hakkında

Warhammer Fantasy Battles, Warhammer 40K ve Lord Of The Rings Tabletop minyatür strateji oyunlarının üreticisi ve dünyanın en iyi fantastik modellerinin yaratıcısı olan Games Workshop firmasının Türkiye Genel Dağıtıcısıdır. Gamesworkshop firmasının distribütörlüğünün yanı sıra, 1997-2002 yılları arasında Tunalı ve Tunus caddelerinde Hobby Store ve Oyun kafe olarak hizmet veren Oversoul 2010 Şubat ayından itibaren yine Ankarada yeni adresinde Hobbystore ve Oyun Kafesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Ayrıca Oversoul hakkında detaylı bilgilere buradan da ulaşabilirsiniz.

Ortaklık şartları ve her türlü sorunuzu firma sahibi Genco Caner’e genco.caner@oversoul.com.tr e-posta adresi yoluyla sorabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  75. Altın Küre Ödülleri Kazananları Belli Oldu