Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Nickelodeon Eskileri Geri Getiriyor!

Nickelodeon Eskileri Geri Getiriyor!

nickelodeon-banner

Nickelodeon, 90’lı yıllar boyunca yayınladığı ve artık izleyiciler arasında “kült” olarak tabir edilen çizgi filmleri yeni bir kanalda geri getirme kararı aldı.

90’lı yıllar boyunca ya da bu yılların sonuna doğru olduysanız ve evinizde bir de kablolu televizyon varsa Nickelodeon’u mutlaka hatırlıyor olmalısınız. Sabahtan akşama kadar birbirinden enfes çizgi filmler veren kanal, 2000’li yılları takiben bu programlarını iptal edip yeni serilere başlamıştı.

Birçoklarımızın kalbinde bir yaradır yeniden Rugrats izleyememek ya da Rocko’s Modern Life’ın paragraf aralarını okuyup yazar kadrosunun ne kadar manyak olduğunu bir kez daha anlamak. Nickelodeon müthiş bir karar alarak Splat adını verdiğini yeni kanalı duyurdu. Bu kanalda 90’ların çizgi filmleri dışında başka hiçbir şey yayınlanmayacak.

hey-arnold

İlk açıklamalara göre Rugrats, Doug, Rocko’s Modern Life, CatDog, Hey Arnold, Aaahh!!! Real Monsters ve Angry Beavers serisi bu kanaldaki yerini alacak. Elbette kanalın o dönemdeki yayın programında daha fazlası bulunuyordu. Benim isteğim Pete and Pete gibi dizileri de yayın akışına koymaları.

Şu an Splat’ın ne zaman yayın hayatına geçeceği bilinmiyor. Ama şimdilik ufak bir tanıtım videosu ile idare etmemizi istemişler. Bana bir heyecan bastı valla.

İlginizi Çekebilir  South Park'ı Süper Kahramanlar Bastı - South Park: The Fractured But Whole İncelemesi

Ben bunları tam hatırlamıyorum derseniz sizi buraya da alabiliriz. :)