Haberler

Mummy: The Curse 2nd Edition Kickstarter’da!

World of Darkness sistem kitaplarını elden geçirip yeniden oyuncularla buluşturan Onyx Path, bu sefer Mummy: The Curse için çalışmalarına başladı.

World of Darkness’ın yayın haklarını birkaç yıl öncesinde satın alan Onyx Path, sistemin güzide kitaplarından birini daha oyuncularla buluşturacak.

Daha öncesinde Vampire ve Mage sistemleri için 20. yıl özel edisyonlarıyla ilgi çeken firma, şu aralar Chronichles of Darkness içerisinde yer alan sistemleri de düzenlemeye başladı.

Birçok oyuncunun New World of Darkness olarak bildiği ve yine birçoğuna göre oldukça başarısız kitapları olan bu yeni sistem içerisinden sıyrılanlar yok değildi elbette. Mummy: The Curse oyuncular tarafından çok beğenilmiş ve sistemin en başarılı kitaplarından biri olarak gösterilmişti.

Onyx Path Publishing, The Curse sistemini yeniden basmak yerine yeni bir sistem hazırlıyor. The Curse 2nd Edition adıyla Kickstarter’a giriş yapan sistem, ölüm ve ölümsüzlük arasına sıkışmış ve Arisen olarak bilinen mumyalar üzerine hazırlandı.

Oyuncular ölüler dünyasıyla bağlantılı olan, hayaletler çağırıp kendi amaçları için kullanan ve ölümlü dünya içerisindeki amaçlarını ve bütünlüklerini sağlamaya çalışan mumyaları yeni edisyonla bir kez daha canlandırabilecek.

Kickstarter kampanyası oldukça cüzi bir bütçe talebinde bulunuyor. Asıl amaçları The Curse’ü sadece PDF olarak sunmak değil, basılı bir kitap olarak oyuncuyla buluşturmak.

Daha detaylı bilgi almak için Kickstarter sayfasına göz atabilirsiniz. Belki hoşunuza gider ve siz de bağışçısı olabilirsiniz, kim bilir.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Hot Toys dan Yepyeni Bir Iron Man Figürü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.