Haberler

Mouse Guard, Yenilenmiş FRP Sistemi Hazır!

mouse-guard-gorsel-3

Mouse Guard FRP sistemi, ülkemizde de oynanan ve oynatılan eğlenceli bir FRP sistemi. Her oyuncu elf, cüce, insan gibi ırkları oynamanın tadına varmıştır ancak pek az kişi kahraman bir fare olarak oyun oynamanın tadını çıkarmıştır.

Uzun zamandır Mouse Guard Roleplaying Game kitabı çok zor bulunuyordu çünkü baskısı bir süredir yoktu. Kitap, yeniden raflara çıkmaya hazır!

David Petersen’in yarattığı Mouse Guard yapısı, Luke Crane tarafından rol yapma oyununa dönüştürülmüştü. İlk olarak 2008 yılında yayınlanan Mouse Guard FRP sistemi, ilk olarak 2006 yılında yayınlanan Mouse Guard isimli çizgi roman serisinden uyarlanma bir oyun. Oyuncular, bu sistemde birer fare olup doğanın zorluklarına ve düşmanlara karşı savaşma şansı buluyorlar.(Daha detaylı bilgi için sizi buraya alalım)

Archaia Entertainment tarafından yayınlanan sistemin baskısı bir süredir yoktu. Bunun sebebini bilmiyorduk ancak sessizlik bozuldu. Yenilenmiş ve geliştirilmiş Mouse Guard Roleplaying Game, 2015 Nisan ayında piyasaya çıkıyor. Eski sisteme ek olarak kitapta David Petersen’in yeni çizimleri yer alacak. Ayrıca görev yönetme ve devriye görevleri ile ilgili bilgiler de olacak. Bazı kurallar da yeniden düzenlenmiş.

mouse-guard-roleplaying-game

Nisan 2015’te hem sert kapaklı kural kitabı hem de özel kutulu set çıkacak. Kitabın fiyatı 34.99$ olacak, kutulu setin fiyatı ise 69.99$ olacak. Setin içeriği henüz açıklanmadı ancak fare minyatürleri, özel zar seti gibi sete özel malzemeler olacağını düşünüyoruz. Ayrıca hamle, silah ve kondisyon kartları da kutu içerisinde olacak.

Mouse Guard sistemi ile ilgili sohbet için sizi Mouse Guard Türkiye grubuna bekleriz.

İlginizi Çekebilir  Beholder Yeniden Yükseliyor - Rise of the Beholder

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu