Haberler

Mouse Guard: Swords & Strongholds Geliyor!

mouse-guard-gorsel-3

Hem FRP oyuncuları hem de çizgi roman okurları tarafından takip edilen Mouse Guard efsanesi şimdi de kutu oyunu olarak masaüstünüze geliyor.

Farelerin dünyasında geçen ve olaylara farelerin gözünden baktığımız Mouse Guard sistemi, iki kişilik bir kutu oyunu olarak değişik bir oyunu ortaya çıkarıyor.

İlgili Makaleler

Serinin yaratıcısı David Petersen, Mouse Guard RPG sisteminin yaratıcısı Luke Crane ile birlikte oturup Mouse Guard: Swords & Strongholds kutu oyununu tasarlamış. Oyun, basit bir strateji oyunu şeklinde karşımıza çıkıyor.

mouse-guard-boardAhşap tabla üzerine farelerimizi yerleştiriyoruz ve elimizdeki kartlara göre farelerimize özellikler veriyoruz. Sıranız geldiğinde isterseniz farenizi hareket ettirebilir isterseniz kartlarla belirlenmiş özel hamlenizi yapabilirsiniz.

Şu anda Kickstarter’da yardım toplayan proje çok kısa sürede 18.000 dolarlık hedefine ulaştı. Yaklaşık 1 ay kadar süre var ve daha çok güzel şeyler olabilir. Kutu içeriğinde 1 adet ahşap tabla, 8 adet plastik piyon, 30 adet kart ve bir de kural kitabı olacak.

Sadece 30$ + kargo ücreti karşılığında bu oyuna sahip olabilirsiniz. Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunun Kickstarter tanıtımı:

İlginizi Çekebilir  Star Wars’un Yeni Strateji Oyunu Star Wars Rebellion

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu