Haberler

Monte Cook Games, 5E Planebreaker’ı Duyurdu

Planescape resmi olarak geri dönmese de bizi başka düzlemlere götürecek oyun yolda. Monte Cook Games, yeni Kickstarter projesi Planebreaker‘ı duyurdu.

Birer efsane haline gelmiş RPG uzmanları Bruce R. Cordell, Sean Reynolds ve Monte Cook’un “Path of the Planebreaker” duyuruldu. Üç isim de D&D üzerine yaptıkları çalışmalar, Planescape, Arcana Evolved, Pathfinder, HeroClix, Return to the Temple of Elemantal Evil, Ptolus, Numenera ve daha bir çok yapımda emekleri ile sektörde birer efsane olarak adlandırıldılar.

Bu ekim ayında Kickstarter üzerinden ücretsiz detaylı incelemelerinin paylaşılacağı yapımda oyuncular yeni oynanabilir türler, sınıf seçenekleri, alt sınıflara erişebilecek.

Oyun üzerine yapılan yorumlarda ise;

Lanetli bir ay, çoklu evrenin içinden fırlıyor, bir uçaktan diğerine çarpıyor, asla durmadan, varoluştan önce gelen bir felaketten sonsuza kadar kaçıyor. Planebreaker’a bakın!

Planebreaker tüm uçakları, tüm yarı dünyaları ve tüm boyutları ziyaret eder. Tanrılar ve iblisler, melekler ve ölümlüler, ölümsüzler ve yabancılar – hepsi sonunda onun krallıklarına yayıldığını görüyor. Ay tarafından ziyaret edilen bazı dünyalar, bilgeler ve düzlemsel gezginler tarafından bilinir. Ancak çağlar boyunca uzanan bir çoklu evrende, daha önce kataloglanmamış uçakların sayısı çok fazladır. Planebreaker, zaman içinde hepsinden geçer.

192 sayfa olacak cilt, ekim ayında Kickstarter üzerinden erişebilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Siz de Witcher Olabilirsiniz - Witcher Okulu Açıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.