Haberler

Monsterlar Canavara Dönüşsün – Monster’ın Yeni Canavarını Sen Tasarla!

Monster Notebook ve FRPNET işbirliğiyle düzenlenen bu yarışma sayesinde, sizin de bir Monster notebookunuz olabilir. Monster’ın performans canavarı bilgisayarları için yeni bir notebook canavarı tasarlayın, yeni bir Monster Notebook‘u kapın!

Monster’ın üst seviye notebooklarından birini kazanmak için bu yarışma kaçırılmayacak bir fırsat. Eğer tasarım yeteneğinize güveniyorsanız tek yapmanız gereken Monster için yeni bir notebook canavarı tasarlamak. Monster senin tasarımınla canavara dönüşsün, sen de son model bir notebook sahibi ol!

Göndereceğiniz tasarımlar; yarışma jürisi Yıldıray Çınar, Ertaç Altınöz, Koral İlhan, Berk Gerşon, İlhan Yılmaz, Özgür Ersin, Özay Şen ve Kayra Keri Küpçü tarafından değerlendirilmeye alınacak. Monster’ın notebook tasarımlarından birini seçip benzersiz bir canavara dönüştürün! Birinci olmanız durumunda ise Monster Notebook’tan, Monster Abra A5 V10.2 15.6″ Oyun Bilgisayarı kazanacaksınız.

Yarışmaya Katılım Kuralları:

 • Seçtiğiniz bir Monster Notebook’u, istediğiniz bir biçimde canavar haline getireceksiniz. Monster Notebook modellerine ait fotoğrafları resmi web sitesi üzerinden bulabilirsiniz.
 • Katılımcılar, çalışmalarını Photoshop dahil istedikleri programı kullanarak tasarlayabilirler.
 • Katılımcılar yarışmaya istedikleri kadar çalışmayla katılabilirler.
 • Yarışmaya katılan her çalışmada özellikle aranan bazı kriterler olacak. Bunlar, başka yerde kullanılmamış olması, daha önceki yarışmaya katılanlardan kopyalanmamış olması, tasarımın başka bir platformda ödül kazanmamış olması veya başka bir yerden alınmamış olması aranmaktadır. Bu ve bunun gibi kriterlere uymayan çalışmalar, katılımcı uyarmaksızın diskalifiye edilecektir.
 • Yarışmaya gönderilen her çalışma Frpnet ve Monster Notebook tarafından koruma altına alınacaktır.
 • Çalışma üzerinde Monster Bilgisayar’ın logosu bulunmak zorundadır.
 • Kazanan kişi, ödül karşılığında tasarımın tüm kullanım haklarını Monster Notebook ve Frpnet’e devretmiş sayılır.
 • KISACASI; yazının en üstünde gördüğünüz gibi, Monster Notebook’un bir modelini seçin ve o laptopı bir canavara dönüştürün!

Katılım Şekli:

 • Katılımcılar, çalışmalarını 21 Mart – 21 Nisan tarihleri arasında yarisma [@] frpnet.net adresine göndermeliler. E-posta içerisinde yarışmacının ismi, soyismi, adresi ve telefon numarası bulunmalıdır.
 • Çalışmalar sadece dijital ortamdan kabul edilecektir.
 • Çalışmalar en az 150 dpi ve en az 2000 piksel genişlik veya yükseklikte olmalıdır.
 • Bu haberimizi kendi sosyal medya hesabınızda Herkese Açık olarak paylaşırsanız ve paylaşım linkini de tasarımınızla birlikte gönderirseniz +5 puan daha kazanacaksınız. (+5 puan bir şey değil demeyin, 1 puanla birinciliği kaçıranlar oluyor)
 • Katılım süresinin sonlanmasının ardından kazanan kişi en geç 1 ay sonrasında FRPNET ve Monster Notebook’un resmi Facebook adresileri üzerinden duyurulacaktır.

Herkese bol şans!

İlginizi Çekebilir  Monster Çizim Yarışmasının Birincisi Abra Laptop’una Kavuştu

İlgili Makaleler

19 Yorum

 1. Geçen seferki gibi kazanma koşulu “like” sayısı üzerinden mi olacak, yoksa jüri mi seçecek?

 2. Jüri isimlerini gördüm de yine de seçim kriteri net gelmedi de ondan sormuştum. (Oluyor ya like’larla ön eleme, sonradan jüri vs gibi sistemler)

  Güzel, sadece jüri seçecekse geçen seferkinden daha iyi çalışmalar olacaktır.

 3. selamlar
  monster bilgisayarlarının isimleri zaten bilinen canavar isimleri (mesela semruk ben o yarışmayada katılmıştım) efsanede anlatılanın yine aynısını mı çizeceğiz?

 4. Selamlar, burada canavarlar çizilmeyecek. Yazının en üstündeki gibi notebook modelleri canavara dönüştürülecek.

 5. Selam,
  canavar bilgisayarı karakalem çizip, boyalarla renkledirip, tarayıcıdan geçirip katılabiliyor muyuz?

 6. Merhaba, yarışmanıza mail yoluyla dün katılıdım. Yanlız sosyal medya kullanmıyorum facebook,twitter,instagram…etc bu medyaları kullanmayanlar için bir haksızlık olmuyor mu sizce de bu puanlama sistemi?

 7. Toplamda 8 jüri var, yani potansiyel bir 80 puan var ortada. +5 puan çok fazla gidişatı veya sonucu etkileyecek bir ek puan değil.

 8. Merhaba,
  Daha önceki yarışmalardaki tasarımlara baktım bir çok arkadaş ejderha fotoğraflarını hazır olarak kullanmış. Yani ejderha, ateş, diş gibi eklemeler için internetteki fotoğraflar özgürce kullanılabilir mi? Yoksa tasarımcılardan kanat, diş gibi grafikleri kendileri mi çizmeleri isteniyor?

 9. Selamlar,

  Telifli olmadığı sürece istediğiniz bir parçayı veya modeli laptopa uyarlamak kaydıyla kullanabilirsiniz. Tasarım tamamen size ait olmalı, başka bir tasarım alınmayacak.

 10. Canavar tasarıminda laptop kullanmak zorunda miyiz? Cunku farkedilecegi uzere bir laptobu canavara donusturunce pek de guzel bir sey cikmiyor

 11. Sadece laptop değil Monster Notebook’un laptop modellerinden birisini kullanmanız lazım. Sonuçta bu Monster’ın canavarı olacak ve Monster da laptop üreten bir firma. :)

 12. Merhaba
  Anladığım kadarıyla bir monster bilgisayarı modifiye etmeyeceğiz. Kaş göz kanat diş felan ekliyeceğiz doğru anlamışmıyım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu