Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Mark Hamill’e Star Wars Kartı İmzalatırsanız Ne Olur?

Mark Hamill’e Star Wars Kartı İmzalatırsanız Ne Olur?

mark-hamill-luke-skywalker-imza-banner

Diyelim ki elinizde 1977 yılına ait klasik ve değerli Star Wars lobi kartları var. Siz de bunlara yıllar boyunca gözünüz gibi bakmışsınız ve bir miras gibi korumuşsunuz.

Bir gün, Luke Skywalker‘ı canlandıran ünlü aktör Mark Hamill‘in şehrinize geldiğini ve imza günü yapacağını duyup çıldırıyorsunuz. Tabii hemen yıllarca özel kutuda sakladığınız kartları alıp imzaya koşuyorsunuz!

Üzerinde Luke Skywalker olan kartları bulup elinizde hazırlayıp sıraya giriyorsunuz ve küçük bir selamlaşmadan sonra kartları uzatıp Mark Hamill’den imza bekliyorsunuz. Sonrasında karşılaştığınız manzara ise bu!

Evet, Mark Hamill’e koleksiyonluk kartlarınızı imzalattığınızda kendisi bu kartları bir not kağıdı gibi kullanabiliyor. Yazılar oldukça eğlenceli görünse de bu yazılar kartların değerini düşürür mü arttırır mı bilemedik.

Bu arada son resimdeki “bong” ve “ot” olayı için de Mark Hamill’den açıklama geldi. Yetişkin bir hayranının bu kartı kendisi için saklayacağını söylediği için bu imzayı attığını belirtti, yoksa çocuk bir hayranına verdiği bir imza değil.

İlginizi Çekebilir  Miyazaki Filmleri Pikselleşti