Haberler

LEGO Ghostbusters Serisi Geliyor!

ghostbusters-lego-banner

80’li yılların en çok sevilen filmlerinden olan ve halen pek çok hayranı bulunan Ghostbusters serisinin LEGO seti de duyuruldu.

LEGO; Star Wars, The Hobbit, The Simpsons derken şimdi de Ghostbusters serisi ile bizlerin cebindeki parayı alacak gibi görünüyor.

Ghostbusters Lego setinde Dr. Peter Venkman, Dr. Raymond Stantz, Dr. Egon Spengler ve Winston Zeddmore’un mini figürleri ile birlikte Ecto-1 isimli efsane arabayı yapabileceğiniz parçalar gelecek.

Yalnız mini figürler maalesef Ecto-1 aracının içerisine sığmayacak. Eğer karakterler araca binsin istiyorsanız aracın tavanını sökmeniz gerekecekmiş. Yine de Ecto-1’in görüntüsü bile yeter.

En erken Temmuz ayında çıkması beklenen setin Amerika’daki satış fiyatı da en ucuz 50$ olacak gibi görünüyor. Muhtemelen ülkemizde de 200 TL’den aşağı bir fiyata satılmayacaktır maalesef. Hep beraber heyecanla bekliyoruz. :)

Bu arada ilgilenenlere de duyuralım, her an Ghostbusters 3 filmi de gelebilir, çalışmalar sürüyormuş.

official-ghostbusters-lego-set-photos-01 official-ghostbusters-lego-set-photos-02 official-ghostbusters-lego-set-photos-03

İlginizi Çekebilir  Marvel Dünyasında Gizemli Bir Dedikodu - Thanos ve Infinity Stones

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Zannediyorum önceki LEGO Cuusoo ürünleri gibi (Minecraft, BttF, vs..) bu da Türkiye’ye resmi olarak gelmeyecektir. Yani 50$ + nakliyat + gümrük olarak düşünmek lazım :/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu