Haberler

Larry Elmore’un Sovereign Stone FRP Sistemi Yenileniyor

Larry Elmore’un kaleme aldığı Sovereign Stone (Hükümran Taşı) bir kez daha oyun masamıza geri dönüyor. Sovereign Stone’un lisansını alan Applied Vector firması, seriyi bu yılın başlarında Savage Worlds sistemine uyarlayacak.

Sovereign Stone efsaneleri ve destansı fantastik dünyası, Savage Worlds oyun sistemi için  tasarlanan bu baskı ile geri dönüyor.

Fantezi sanatının ünlü ustalarından Larry Elmore tarafından tasarlanan ve HarperCollins’in en çok satan ve ülkemizde de Hükümran Taş adıyla yayınlanan Sovereign Stone Üçlemesi’nde Margaret Weis ve Tracy Hickman tarafından popülerleştirilen bu evrenin harikulade manzaraları, yaratıkları ve sakinlerini yeniden tanıma fırsatı elinizde… Gemici orklar, göçebe cüceler, feodal Japon elfler ve barışçı Pecwae’den yarım düzine farklı insan kültürüne kadar Sovereign Stone’a özgü her şey revize edilerek genişletildi.

Sovereign Stone Campaign Core Rulebook, adeta Loerem ülkesindeki fantastik maceralara açılan temiz ve kısa bir portal gibi…  Bu baskı ile Sovereign Stone’u en iyi oyun yapan sadık fanlarının zaten bildiği gerçeği siz de keşfedin: her turda yenilik ve heyecanıyla titreten zengin bir dünya!

Söylemeden geçmeyelim: Sovereign Stone’un daha önce Pathfinder (TimeOut Diversions, 2017), d20 (Sovereign Press, 2001) ve Don Perrin ile Lester Smith’in tasarladığı sistemi kullanan ilk baskısı (Sovereign Press/Corsair Publishing, 1999)  gibi baskıları da mevcut.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Birthright Irkları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.