Haberler

Lara Croft’s Tomb Raiders FRP Sistemi Ücretsiz Olarak Yayınlandı

Resmi Lara Croft’s Tomb Raiders masaüstü FRP sistemi kural kitabı, Crystal Dynamics tarafından ücretsiz olarak yayınlandı.

Crystal Dynamics bu ayın başlarında Lara Croft’un kontrolünü Square Enix’ten (geri) aldı. Square Enix’in bazı stüdyolarını Embracer Group’a satmasının ardından Crystal Dynamics, tekrardan Tomb Raider’ı almayı başardı.

Oyunun 25. yıldönümü kutlamaları sırasında duyurulan resmi Lara Croft masaüstü FRP sistemi de yayınlandı. Beklenenden daha geç oldu ama tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunuldu.

İndirilebilir paket Matthew Gaston‘un 215 sayfalık FRP kural kitabını ve 74 sayfalık Mark of the Phoenix macerasını içeriyor. Ayrıca karakter kağıtları, notlar, masaüstü FRP sisteminin ne olduğuna dair bir açıklama ve (varsa) Twitch kanalınız için grafik paketleri gibi yayıncı içerikleri de var.

Antik Gizemli Araştıran Oyuncular Olacağız!

Lara Croft’s Tomb Raiders‘da oyuncular, Tomb Raider’ın gizemli dünyasındaki kurgusal karakterlerin rollerini üstlenecekler. Bu karakterler, takip etmesi gereken çok sayıda ipucu olan Lara Croft için çalışıyor. Oyuncular, seferin Raid Master‘ı tarafından yönlendirilen bilgi ve eserleri keşfetmek için antik yerleri keşfedecekler.

Seferler, serinin köklerine sadık kalmak için aksiyon odaklı becerilerin yanı sıra bilgi, dil ve araştırma becerilerine de odaklanacak. Lara Croft’s Tomb Raiders ana kural kitabı ve ilk macera kitabı olan Mark of the Phoenix de oyunculara sunuluyor.

Sistem, bir karakterin sahip olduğu yetkinlik puanı başına bir tane olmak üzere d6 kullanıyor.

FRP, Crystal Dynamics’te çalışan Matt Gaston‘ın “bunu yapmalıyız” demesi üzerine Crystal Dynamics tarafından resmen onaylandı.

Şirkette kıdemli bir teknik tasarımcı olan Matt şunları söyledi;

Bu oyunu yazmak herhangi bir video oyununun tasvir edebileceğinden daha büyük bir dünyayı incelememi sağladı. Bir grupla oynamak bu büyük, gizemli dünyayı birçok farklı karakterin bakış açısından görmemi sağladı. Umarım bu oyun size Tomb Raider hayranlarının sevdiği gizem ve maceradan daha fazlasını getirir!

Bu resmi olarak onaylanmış bir oyun, ancak ana oyun hikayeleriyle bağlantılı değil. Bu da Crystal Dynamics’in özellikle belirttiği bir nokta.

Lara Croft’s Tomb Raiders FRP sistem kitabını buradan ÜCRETSİZ olarak indirebilirsiniz. İyi oyunlar!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.