Haberler

KUnvention 2015 Zombie Saldırısı Altında

kunvention-2015-zombi-banner

Koç Üniversitesi FRP Kulübü, bu yıl ikinci kez yeni bir etkinlikle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Zombie teması seçilen etkinliğin detayları açıklandı.

Geçtiğimiz Mayıs ayı içerisinde düzenlenen KUnvention ilk gün Rönesans standlarıyla, ikinci gün de Korsan temasıyla bizleri bir hayli eğlendirmişti. Kulüp olarak düzenledikleri yılın ikinci etkinliği de çok yakında kapılarını açacak.

Zombie teması ile birlikte oyuncuları korkutmayı ve eğlendirmeyi planlayan KUnvention ekibi, 12 Aralık Cumartesi günü herkesi Koç Üniversitesi’ne davet ediyor. Kapıları 11.00’de açılacak etkinlik için şunları söylüyorlar:

KUFRP olarak düzenlediğimiz KUnvention bu sene karşınıza Zombie temasıyla çıkıyor. Bol bol zombie içeren FRP oyunlarının yanında tabiiki her zaman olduğu gibi kutu ve kart oyunları da mevcut. Eğer siz de bize katılmak ve keyifli bir gün geçirmek istiyorsanız, hepiniz 12 Aralık Cumartesi günü Koç Üniversitesi’ne davetlisiniz.

NOT: Bu, olası bir zombie saldırısına karşı alınan ufak bir tedbirdir ve sizler için yapılan bir savaş çağrısıdır. Gece çökmeden ve saldırı başlamadan önce harekete geçmeniz rica olunur.

KUnvention 2015 için etkinlik sayfasını ziyaret edip gerekli bilgileri alabilir ya da direkt olarak web sitelerine ulaşarak oyuncu kayıtlarına ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Star Trek'in Gerçek Tarihi Yazıldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu