Haberler

Knights of the Dinner Table, İhtiyacı Olanı Aldı!

knights-of-the-dinner-table-banner

1990 yılında ilk olarak yayınlanan ve FRP ile ilgili bir çizgi seri olan Knights of the Dinner Table, Kickstarter’dan istediğini aldı.

Knights of the Dinner Table’ın dizi olacağını ve bunun için Kickstarter’da proje başlattıklarını buradan duyurmuştuk. Knights of the Dinner Table dizi olsun demiştik ve olacak!

22 Aralık tarihinde başlayan Kickstarter projesi, 60.000 dolarlık bir hedef koyarak yola çıktı ve bitime 34 saat kala, istediği parayı elde etmeyi başardı.

Serinin yaratıcısı Jolly R. Blackburn, çalışmalara hemen başladı bile. Web üzerinden yayınlanacak ve DVD olarak piyasaya çıkacak dizi bölümleri ne zaman yayınlanmaya başlar bilemiyoruz. Başarısından ötürü ekibi tüm kalbimizle tebrik ediyoruz.

Knights of the Dinner Table serisi; Dungeon Magazine, Dragon Magazine gibi önemli rol yapma dergilerinde yer aldı. Bunun dışında Wizards of the Coast tarafından çıkarılan pek çok kutu setin içinde 1-2 sayfalık hikayeler halinde de yayınlandı. Bu serinin dizisi de pek çok FRP oyuncusu tarafından takip edilecektir.

Projenin son saatlerinde siz de buradan destek olabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.