Dizi Haberleri

Knights of the Dinner Table Dizi Olsun

knights-of-the-dinner-table-banner

Knights of the Dinner Table (Yemek Masası Şövalyeleri) ismi pek çok kişiye yabancı gelebilir, hatta Yuvarlak Masa Şövalyeleri’nden çalmışlar da diyebilirsiniz ancak dinozon FRP oyuncuları bu ismi bir yerlerden duymuşlardır.

1990 yılından bu yana Jolly R. Blackburn tarafından hazırlanan seri; Dungeon Magazine, Dragon Magazine gibi önemli rol yapma dergilerinde yer aldı. Bunun dışında Wizards of the Coast tarafından çıkarılan pek çok kutu setin içinde 1-2 sayfalık bir KoDT hikayesi olurdu.

İlgili Makaleler

knights-of-the-dinner-table-magazine1998, 1999 ve 2010 yıllarında Origin Awards da kazanan bu çizgi seri, şimdi de dizi olmaya hazırlanıyor. Serinin meşhur karakterleri B.A., Bob, Dave, Brian ve Sara, gerçek karakterler olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Yine Knights of the Dinner Table serisini yaratan ekibin üstleneceği proje için Kickstarter’da bir proje başlatıldı. Daha başladığı ilk günden büyük ilgi gören Kickstarter projesi, henüz 45 günü olmasına rağmen hedeflediği paranın %30’undan fazlasını toplamış durumda. d20 Entertainment tarafından çekilecek dizi, FRP oyuncularının masa başında yaşadığı komik anları ve her FRP oyuncusunun günlük hayatında yaşadığı eğlenceli anları anlatacak. Aynı zamanda geeklerin de komik anları dizinin içinde yer alacak gibi görünüyor.

Hem web üzerinden hem de DVD olarak çıkarılacak seri için siz de hemen buradan bağış yapıp projeye destek olabilirsiniz.

Ayrıca KoDT serisini okumak isterseniz, PDF olarak piyasaya çıkarılan kitaplara buradan ulaşabilir veya Knights of the Dinner Table’ın resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İşte Knights of the Dinner Table’ın Kickstarter videosu:

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.