Haberler

Kitaplarınızı Superman Tutsun

superman-kitaplik-banner

Çizgi romanlarınızı koyabileceğiniz, özellikle de süper kahraman çizgi romanlarınızın çok yakışacağı bir kitaplığı sizlere göstermek istedik.

Artori Design tarafından üretilen bu küçük kitap rafları çizgi romanlarınızı tutmak için birebir. Üstelik görenleri de şaşırtacak.

İlgili Makaleler

Artık kitaplarınız Superman tarafından korunuyor, korkmanıza gerek yok.

AD101-2 AD101-3 AD101-4 AD102-2 AD102-3 AD102-4

İlginizi Çekebilir  Batman ve Superman'in Lego Kapışması Bir Harika

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Paylaşım cok güzel fakat bu kitaplıkları nereden alabilecegimize dair bi link paylaşımı olsaydı daha iyi olurdu sanki :)

  2. Ürün Artori Design’ın sitesinde var ancak şu anda stoklarında olmadığı için link vermedik açıkçası.

  3. Ürün gerçekten çok göz alıcı ve cezbedici. Bunu satın alıp kendi kitaplarımı Superman’ın taşıyabileceği şekilde yeniden dizayn edesim geldi doğrusu fakat anlam veremediğim ufak bir nokta o minik Superman hiçbir yere bağlı değilmiş ve hiçbir yerle teması bulunmamaktaymış gibi havada öylece asılı duruyormuş gibi gözüküyor. Kitapların ağırlığını nasıl taşıyabilmekte o halde? Belki de bir göz illüzyonuna kurban gittim ya da kendi kendime oluşturmuş olduğum bir yanılsamaydı, bilemiyorum açıkcası. Bildiğim şey -yineliyorum- ürünün yaratıcı dehaların zihinlerinden kendine real dünyada maddeleşme şansı elde etmiş bu Superman kitaplığının şahane olduğu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu