Haberler

Kendi Zar Kulenizi Yapın

frp-zarlar

Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan bir FRP oyuncusu, geçenlerde eline geçen bir oyuncağı kendi FRP materyaline çevirmeye karar verdi.

Build and Paint – Knight’s Castle (Yap ve Boya – Şövalye Kalesi) isimli çocuk oyuncağını alıp bir Zar Kulesi (Dice Tower) haline getirdi.

Yaptığı işi adım adım fotoğraflayan oyuncunun fotoğraflarını bizler de paylaşalım istedik.

Son dönemde Zar Kulesi, pek çok oyun yöneticisinin hoşuna giden bir materyal haline geldi. Belki biz Türkiye’de Build and Paint serisi oyuncaklarını bulamayız ancak bu bloklar yerine etrafı tutkallanmış küp şeker kullanabiliriz. Ya da artık oynamadığınız Jenga bloklarınızdan daha büyük bir kale inşa edebilirsiniz. Tercih sizin.

01-This-was-a-gift-that-I-hadn039t-used 02-Getting-the-base-ready 03-The-base-of-the-Dice-tower-with-improvised-ramp 04-The-Tower 05-Fortifications-added- 06-Using-air-dry-clay-for-the-first-time- 07-The-space-to-the-left-needed-something 08-A-tree- 09-Getting-ready-to-undercoat 10-7wb4dFt 11-First-time-I039d-ever-dry-brushed-anything-this-large- 12-Adding-foilage 13-The-tree-integrated-in-the-tower- 14-UhNoTwq

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Dragons and Demons Kısa Filmi

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.