Haberler

J.J. Abrams’ın Kızgın Star Wars Hayranlarına Mesajı Var

Star Wars’ın, Disney tarafından çekilen filmlerinin ardından oluşan öfke dolu mesajlar gün geçtikçe birikiyor. Yönetmen J. J. Abrams’ın bu hayranlara yönelik bir mesajı var.

Şahsen yorum yapmam gerekirse, Star Wars’un şu anki gidişatından pek memnun değilim. Bir hayran olarak Star Wars’un getirildiği nokta, karakterlerin bozulması, havada kalan senaryo, ucuz yan karakterler, yönetmen hataları, yanlış oyuncu tercihleri derken sayabileceğim onlarca başlık var.

Yine de serinin bir sonraki aşamasında, yani hikayenin artık Skywalker Ailesi hakkında olmayacak olası Star Wars filmleri hakkında biraz ümidim var. Belki de Disney, Lucas’ın bize sunduğu Skywalker hikayesini anlamakta güçlük çekiyor. Kendi hikayelerini anlatmaya başladıklarında hoşuma gidecek yerler bulabilirim. Gerçi Rogue One aralarında en iyisiydi. Hatta Empire filminden beri izlediğim en iyi Star Wars filmiydi.

İlgili Makaleler

Bizim orta şekerli yorumlarımız bir yana, bazı hayranlar bu gidişattan hiç memnun değil. Çıkan sesler o kadar öfke dolu ki ben bile bazen “Bu kadar da olmaz,” diyorum. J. J. Abrams, Marvelous TV’de verdiği bir röportajda bu sinirli ve kızgın hayranlara yönelik bir açıklamada bulundu.

Abrams’a yöneltilen soru kızgın hayranlarla nasıl başa çıktığına yönelikti. Abrams şu sözlerle ifade verdi:

O hayranlara minnettarım çünkü kimsenin umursamadığı bir şey üzerinde çalışmıyorum. Onların fikirlerine değer vermek ve anlamak zorundasınız. Asla herkesi memnun edemeyiz. Sadece elinden gelenin en iyisini yapmalısınız. Kendimi de hayran olarak kabul eden biri olarak onlara minnettarım. Yeni filmi izlemelerini sabırsızlıkla bekliyorum.

Açıkçası Abrams’ın bu mesajı biraz orta yolu bulmak adına sarf edilmişe benziyor. Episode VIII: The Last Jedi’in yönetmeni Rian Johnson daha sert açıklamalarda bulunmuş ve belki de bu yüzden geri kalan Star Wars filmlerindeki yönetmenliğini de yakmıştı.

Abrams daha sakin açıklamalarda bulunup yerini daha da uzun süre garantiye almak isteyecektir. Kim Disney ile çalışmak istemez ki?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Loki Dizisinin Yayın Tarihi Değiştirildi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.