Haberler

Ian McKellen, Bir Kez Daha Gandalf Oluyor

Efsane İngiliz aktör Ian McKellen, özellikle genç neslin hafızalarına kazınan rolü Gandalf‘ı tekrar canlandıracak. J.R.R. Tolkien’in kitabından sinemaya uyarlanan kült yapım Yüzüklerin Efendisi’nde canlandırdığı büyücü Gandalf rolünü bu kez tiyatro sahnesinde canlandıracak.

Onlarca ödül sahibi 77 yaşındaki Sir Ian McKellen, Park Theater’ın Sanat Direktörü Jez Bond‘un yönettiği, 3-9 Temmuz 2017 tarihleri ​​arasında sadece Park Theater‘da gerçekleşecek dokuz gösteri için özel tek kişilik bir gösteri yapacak.

Geliri Bağışlanacak

Shakespeare, Tolkien, Others & You” adını taşıyan gösterinin gelirinin tamamı şu dönem maddi zorluk yaşayan Park Theater’a bağışlanacak.

Biletler Tükendi

Ayrıca Park Theater’ın başlıca elçilerinden ve kuruluşundan bu yana destekçilerinden biri olan Sir Ian McKellen’ı hem efsanevi rollerinden birinde hem de canlı izlemek büyük şans olduğu için gösterinin biletleri tükendi bile.

Şanslı izleyiciler 3-9 Temmuz tarihleri arasında yaşayan en iyi aktörlerden biri olan McKellen’ın 50 yılı aşkın kariyerinin önemli satır aralarına şahit olacak.

Umarız bir kayıt alınır ve yayınlanır da biz de Ian McKellen’ı yeniden Gandalf olarak görebiliriz.

İlginizi Çekebilir  İkinci Dark Crystal Romanının Detayları Belli Oldu!

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Gençken bazı zayıflık göstergelerini maskelemek için alaycılığa, geyiğe sarmaya başvurursun’ya. 32 yi devirince bu beceriyi biraz yitirdim sanırım. Yüzükleri ne zaman izlesem ağlıyorum biraz ya:D Beşinci günün şafağı sahnesinde, -Eomer kralın yalnız. -hiç de değil..Rohirrim! dediğinde, Boromir’in cortu çektiği, ‘seni izlerdim kralım, kardeşim’ sahnesinde, Ağaçsakalın hobbitleri taşırken okuduğu şiirin sonunda- ‘gel bana’ deyişi öylesine samimi ki..( öncesinde Ent kadınları kaybettiklerinden bahsediyordu, sanırım şiir onunla ilgili) daha birçok sahne var böyle.Birkaç damla kesin akıyor izlerken:) Birtek benmiyim böyle ya?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu