Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Humble Bundle’dan Cypher System ve The Strange RPG Kitap Kampanyası

Humble Bundle’dan Cypher System ve The Strange RPG Kitap Kampanyası

Humble Bundle yine rol yapma oyunu severler için süper bir kampanya ile karşımızda. Monte Cook Games ile işbirliği yapan Humble Bundle, Cypher System ve The Strange RPG kitaplarını uygun seçeneklerle kullanıcılarına sundu.

Humble‘ın 5 dolarlık başlangıç paketinde; Unmasked, Worlds Numberless and Strange, Expanded Worlds, Strange Revelations: Ten Instant Adventures for The Strange, Oyuncu Defteri, After the Nightfall, The Infinity Shift, Cults, Factions and Syndicates, Mastodon, Swordbreakers, The Estate Dossiers ve The Hum bulunuyor.

50 dolarlık ikinci aşamada bu RPG kitaplara; Predation, Gods of the Fall, The Strange Player’s Guide, The Strange Bestiary, Cypher System Karakter Portfolyosu, The Cawdor Complex, Unmasked: In the City, Assault on Singularity Base, Alternate Origins, Eschatology Code ve Impossible Vehicles ekleniyor.

90 dolardan başlayan 3. pakette ise; Cypher System Kural Kitabı, The Strange Kaynak Kitap, The Stars Are Fire, Encylopedia of Impossible Things, In Translation: The Strange Karakter Opsiyonları, The Dark Spiral, GM Defteri, Castaway, Extreme Cyphers ve Dread Expectations da geliyor.

İlginizi Çekebilir  Kickstarter'da Bir Saatte Fon Toplayan The Expanse, Özüne Dönüyor ve RPG Olarak Karşımıza Çıkıyor

4 Mart‘ta sona erecek olan kampanyaya buradan ulaşabilirsiniz.