Haberler

Hobbit Macerasının Ekibi LEGO Oldu

lego-hobbit

Hobbit macerası, beyazperde de bu Aralık ayında sonlanacak. İki film boyunca gördüğümüz cüceler, Bilbo ve Gandalf’ı bir de LEGO olarak görelim.

LEGO tasarımcısı Pate-keetongu, tüm ekibi LEGO olarak tasarlamış.

Tüm bu seti hazırlamak için toplamda 656 gün harcamış. (Neden o kadar uzun sürmüş acaba) Açıkçası eklemlerin hareketli olması detayı hoş olmuş.

İşte Pate-keetongu’nun yaptığı LEGO Hobbit karakterleri.

balindwalinb lego hobbit - balindwalinb lego hobbit - bifurbofurbombur lego hobbit - bofurbilbo lego hobbit - gandalfbilbo1 lego hobbit - gandalfbilbothorin lego hobbit - thorinfilikili lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-2 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-3 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-4 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-5 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-6 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-7 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-8 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-9 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-10 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-11 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-12 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-13 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-14 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-15 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-16 riviii

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Yüzüklerin Efendisi Ekibi Yıllar Sonra Bir Arada

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.