Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Hobbit Macerasının Ekibi LEGO Oldu

Hobbit Macerasının Ekibi LEGO Oldu

lego-hobbit

Hobbit macerası, beyazperde de bu Aralık ayında sonlanacak. İki film boyunca gördüğümüz cüceler, Bilbo ve Gandalf’ı bir de LEGO olarak görelim.

LEGO tasarımcısı Pate-keetongu, tüm ekibi LEGO olarak tasarlamış.

Tüm bu seti hazırlamak için toplamda 656 gün harcamış. (Neden o kadar uzun sürmüş acaba) Açıkçası eklemlerin hareketli olması detayı hoş olmuş.

İşte Pate-keetongu’nun yaptığı LEGO Hobbit karakterleri.

balindwalinb lego hobbit - balindwalinb lego hobbit - bifurbofurbombur lego hobbit - bofurbilbo lego hobbit - gandalfbilbo1 lego hobbit - gandalfbilbothorin lego hobbit - thorinfilikili lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-2 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-3 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-4 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-5 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-6 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-7 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-8 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-9 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-10 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-11 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-12 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-13 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-14 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-15 lego-lord-of-the-rings-thorin-oakenshield-company-by-Pate-keetongu-16 riviii