Haberler

Hellboy: The Board Game İstediği Bütçeyi Topladı!

Paranormal Araştırma Merkezi evlerimize konuk olmaya hazırlanıyor. Mantic Games tarafından başlatılan Kickstarter projesi, yaklaşık 20 dakika içerisinde istediği bütçeyi toparlamayı başardı.

Ugdru Jahad’ın gezegenimizi ve sonrasında tüm kozmosu ele geçirmesi için çok önemli bir anahtar olan Hellboy’u merkezine alan çizgi roman serisinin, kendisine ait masaüstü kutu oyunu Kickstarter üzerinden tanıtıldı. Mike Mignola tarafından yaratılan Hellboy, 1993 yılından bu yana tam gaz devam ediyor. Sinema filmlerinden çizgi filmlere, rol yapma oyunlarına kadar birçok farklı temada karşımıza çıkan Hellboy’un masaüstü kutu oyununu James M. Hewitt liderliğindeki Mantic Games geliştiriyor.

Kısa sürede istediği bütçeyi toparlayan Hellboy: The Board Game, bir milyon dolar barajını da aşmış bulunuyor. Kutu oyunda Hellboy’un içerisinde bulunduğu Paranormal Araştırma Merkezi, yani B.P.R.D.’nin ajanlarını kontrol ederek verilen görevleri yerine getirmeye çalışacağız. Hellboy, Abe Sapien, Liz Sherman ve Johann Kraus rollerine bürünen oyuncular, mistik güçleri durdurup Hellboy’un en büyük düşmanlarıyla yüzleşmek zorundalar.

60-90 dakika arası bir oyun süresi tanıyan Hellboy: The Board Game’in 100’den fazla minyatürü olacak. Sırf bu yüzden bile Hellboy meraklılarının ilgisini çekmeyi başarıyor. Bağışçı sayısı arttıkça, kutu oyuna daha fazla içerik de üretileceği kesin.

Hellboy: The Board Game’in resmi çıkış tarihi hakkında net bir bilgi yok. Fakat önümüzdeki yıl ilk başta bağışçılarına ulaşması planlanıyor. Sonrasında Mantic Games etiketiyle, hobi dükkanlarındaki yerini alacak.

Oyunun kuralları, kutu içeriği ve daha detaylı bilgi için resmi Kickstarter sayfasına göz atmayı unutmayın.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  İzmirCon, Yeni Etkinlik İçin Hazırlanıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.