Son Haberler
Anasayfa » Haberler » HBO Max’in Yayın Tarihi Belli Oldu

HBO Max’in Yayın Tarihi Belli Oldu

WarnerMedia, yeni yayın platformu HBO Max‘in yayın tarihini açıkladı. 10 bin saatlik içerikle açılış yapmaya hazırlanan HBO Max, 27 Mayıs‘ta yayın hayatına başlayacak.

Bir dizi orijinal seri ile izleyici karşısına çıkacak olan HBO Max‘te ayrıca “Friends”, “The Big Bang Theory”, “South Park” gibi dizilerle tüm Studio Ghibli filmleri, Warner Bros., New Line ve DC‘den “Joker”, “Suicide Squad”, “Wonder Woman”, “The Matrix”, “Casablanca” ve “The Wizard of Oz” gibi yapımları da seyirciyle buluşturacak. Yayın platformu, WarnerMedia bünyesindeki CNN, TNT, TBS, truTV, Turner Classic Movies, Cartoon Network, Adult Swim, Crunchyroll, Rooster Teeth ve Looney Tunes içeriklerini de yayınlayacak.

https://youtu.be/oMFtbhoFfTE

Abonelik sistemi ile aylık 14.99 dolardan Amerika‘da yayına başlayacak olan HBO Max’in orijinal içerikleri arasında; Lionsgate ve Feigco Entertainment‘in ortaklığı ve Anna Kendrick‘in başrolüyle “Love Life” dizisi, hip hop sanatçısı Russell Simmons‘a karşı cinsel taciz ve tecavüz suçlamaları hakkındaki “On the Record” belgeseli, salon dansları yarışma serisi “Legendary”, Youtube yıldızı LaurDIY‘den “Craftopia” serisi, Warner Bros. Animation‘dan yeni “Looney Tunes” çizgi filmleri ve Sesame Workshop‘tan “The Not Too Late Show with Elmo” serisi yer alıyor.

İlginizi Çekebilir  Doctor Strange, WandaVision Dizisine Dahil Oldu Söylentisi

HBO Max‘in “Friends” dizisi oyuncularını yeniden bir araya getirerek çekmeyi planladığı özel bölümleri ise corona virüs salgını nedeniyle ertelendi.