Haberler

Hasbro Artık Cara Dune Figürü Üretmeyecek!

Disney, Gina Carano’nun canlandırdığı Cara Dune‘u tamamen ortadan kaldırma niyetinde. Dünyaca ünlü oyuncak markası Hasbro, Cara Dune figürlerinden daha fazla üretmeyeceğini açıkladı.

Gina Carano’nun Mandalorian‘daki rolüne Disney tarafından son verilmişti. Geçen haftanın en dikkat çeken haberlerden biri olan bu olaydan sonra sular durulmak bilmedi. Sosyal medyada Carano’nun işine dönmesini isteyenler olduğu gibi bu duruma karşı çıkanlar da oldu.

Disney ve Lucasfilm, Carano’nun canlandırdığı Cara Dune karakterine ne yapacak, orası halen belirsiz. Ancak topyekün bir değişikliğe gittikleri kesin. Star Wars markası için oyuncaklar ve figürler üreten Hasbro, Cara Dune oyuncaklarının üretimine son verdiğini açıkladı.

Bu durum soru işaretlerini de beraberinde getiriyor. Cara Dune karakteri komple Star Wars evreninden mi kaldırıldı? Yoksa Lucasfilm bu karakter için yeni bir oyuncu mu arıyor. İkinci seçenek doğruysa Gina Carano’ya benzeyen oyuncakların toplatılmış olması oldukça normal. Ancak hızını alamayıp Carano’nun paylaşımının öfkesini karakterden çıkartıyorlarsa, oldukça garip bir durum söz konusu.

Gina Carano’nun paylaşımın savunulacak hiçbir yanı yok ancak Disney’in de bazen ne yaptığını anlamak güç.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Muhteşem Origami Tasarımlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.