Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Harry Potter Serisinin Sesli Kitapları Satışa Çıktı

Harry Potter Serisinin Sesli Kitapları Satışa Çıktı

harry-potter-banner

Dünyanın en büyük sesli kitap satış sitesi Audiable, J.K. Rowling’in fantazya klasiği eseri Harry Potter‘ı da sesli kitap haline getirdi.

Artık yolda, işte, yemek yaparken, sahilde koşarken Harry Potter kitaplarını dinleyebileceksiniz.

Harry Potter sesli kitapları Amerikan İngilizcesi, Almanca, İngiliz İngilizcesi, Danca, Lehçe ve Flemenkçe olarak farklı formatlarda yayınlandı. Amerika versiyonunu Jim Dale, Almanca versiyonunu Felix von Manteuffel ve İngilizce versiyonunu ise usta aktör Stephen Fry seslendirdi.
harry_potter_vs_voldemort_by_genzoman-d31uk51

Şimdi gelelim kötü haberlere, kitapları Pottermore sitesinden satın alabilirsiniz. 125 saatlik sihirli bir macera bizleri bekliyor ancak bunun MP3 formatındaki fiyatı tam olarak 238.75€. Bu sesli kitapları CD olarak almak isterseniz fiyat 570.72€‘ya çıkıyor.

Bununla birlikte bölge sınırlamaları da mevcut. Mesela Amerika’da yaşayanlar Stephen Fry’ın o güzel sesinden Harry Potter dinleyemiyorlar. Hatta Türkiye’den bu kitapları dinlemeniz mümkün olmayabilir ancak biliyorsunuz ki proxy diye bir çözümümüz var. İngiltere üzerinden bağlanıp Stephen Fry’ın seslendirdiği sürümü satın alabilirsiniz.

Hemen buradan satın alma işlemini başlatıp dinlemeye başlayabilirsiniz. Burada bir ön dinlemesi mevcut.

İlginizi Çekebilir  Sandman Sesli Uyarlamasında İlk Sesler Duyuldu