Haberler

GF9’dan Doctor Who Kutu Oyunu Geliyor!

Star Trek Ascendancy ve Firefly the Game gibi popüler yapımların kutu oyunu yapımcısı Gale Force 9 firması yeni oyunu Doctor Who: Time of the Daleks‘i görücüye çıkardı.

Doctor Who: Time of the Daleks‘te oyuncular olarak zaman ve mekana yayılmış ‘Doktorları’ yönetiyor ve kendimize yoldaşlar bulup kainatı kurtaracak maceralara atılıyor olacağız. Kooperatif özellikte olacağı belirtilen oyunda birlikte hareket ederek TARDIS’imizi Gallifrey’e Dalekler’den önce ulaştırıp Davros’un Matrix’i işgal etmesini engellemeye çalışacağız.

Oyunla ilgili yayınlanan ilk görsellere göre oyun 6 oyuncuyu destekleyecek gibi görünüyor. Oyuncular olarak Doktorlar’ı oynayacağımızı belirtmiştim, seçebileceğimiz Doktorlar arasında 1., 4., 5., 10., 11. ve 12. Doktorlar bulunuyor. Artık kim Capaldi olacak, Matt Smith’i kim kapacak kavgalarına hazırlıklı olmanızı öneririz.

Açıkçası oyunun ilk görselleri bana kendini satmayı başardı, oyun içi parçalar gayet güzel tasarlanmış gibi görünüyor. Şu an için elimizde bir çıkış tarihi bulunmayan Time of the Daleks’i sabırsızlıkla bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir  Oyun Yöneticileri İçin Kitaplarda Bulamayacağınız Tavsiyeler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu