Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Gerçeğe En Yakın Batmobil Modeli Satışta!

Gerçeğe En Yakın Batmobil Modeli Satışta!

batmobil

Pek çok kişinin hemfikir olduğu bir şey varsa o da Tim Burton filmlerindeki Batmobil’in en güzel tasarıma sahip Batmobil olduğudur.

Aradan 20 yıldan fazla zaman geçse de bu Batmobil’in modelleri ve oyuncakları piyasaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi de filmdekini aratmayan yeni Batmobil modeli satışa çıkıyor.

Cinemaquette firması, 1989 yılındaki Batman filminde kullanılan Batmobil’in sınırlı sayıda üretilen bir modelini piyasaya sunmaya hazırlanıyor.

Yaklaşık 74 santimetre uzunluğundaki modelin bir de uzaktan kumandası var. Uzaktan kumanda sayesinde aracın seslerini ve ışıklarını kontrol edebiliyorsunuz.

cinemaquette_batmobile1

Aracın motor paneli gerçeğe uygun yapılmış. Ön yan taraflarda bulunan makineli tüfekler ise tıpkı filmdeki gibi görünüyor, hem ses hem de ışık çıkarıyor. Batmobil’in arkasındaki jet motoru da hem duman hem ışık çıkarabiliyor.

Toplamda 200 adet üretilen modelin fiyatı 2.500 dolar olarak belirlenmiş ve bu modeli satın almak istiyorsanız acele etmelisiniz. Batmobil ön siparişe çıktı ve çok kısa sürede tükenebilir. Hemen buradan sipariş verebilirsiniz.

Cinemaquette Batmobile’ın fotoğrafları:

Cinemaquette Batmobile’ın videosu:

İlginizi Çekebilir  Harry Potter Serisinin Sesli Kitapları Satışa Çıktı