Haberler

George R.R. Martin de 2016 Bitsin İstiyor

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi’nin yazarı, Game of Thrones dizisinin yaratıcısı olarak dünyanın tanıdığı usta yazar George R.R. Martin de 2016 bitsin isteyenlerden.

Yazdığı Buz ve Ateşin Şarkısı isimli kitap serisinden televizyon dizisine uyarlanan ve tüm dünyada en çok izlenen dizilerden olan Game of Thrones, ölen baş karakterleri ile de bilinen bir dizi. Yazar George R.R. Martin, ana karakterlerini öldürmekten çekinmeyen bir isim. Hatta bu durum eğlenceli görüntülerin bile ortaya çıkmasına sebep oluyor. (Burada, burada ve burada)

george-r-r-martin
George R.R. Martin

Karakterlerin ölümüyle ilgili, “O karakterleri ben yarattım, size ben sevdirdim. Başka bir karakter yaratır, onu da sevdiririm,” diyen ve olaya, “Onlar benim karakterlerim, ister yaşatır ister öldürürüm, size ne!” mantığı ile yaklaşan George R.R. Martin bile 2016 yılından bıkmış durumda.

Bu sene, ismini buraya sığdıramayacağımız onlarca değerli isim maalesef aramızdan ayrıldı. Son olarak Carrie Fisher ve Richard Adams‘ın hayatını kaybetmesi artık George R.R. Martin’i de çileden çıkarmış. LiveJournal’da, “Ölüm, ölüm, daha çok ölüm. Bu yıl gitgide daha kötü bir hale geliyor,” yazdı.

Martin, Carrie Fisher ile ilgili, “Işıldayan, güzel, yetenekli bir aktrist ve güçlü, esprili, açık sözlü bir kadındı,” sözlerini kullandı. Carrie Fisher’ın her daim Prenses Leia olarak hatırlanacağını, unutulmayacağını da belirtti.

Richard Adams ile ilgili olarak da, “Kendisini pek çok kez Dünya Fantezi Ödülü, Ömür Boyu Başarı Ödülü’ne aday gösterdim ancak olmadı. Kendisiyle tanışmayı çok istedim ama artık asla olmayacak,” diye söyledi.

Son olarak sözlerini şöyle bitirdi; “Harika bir aktrist, muhteşem bir yazar… Bu gece dünya daha zavallı. Lütfen bu sefil yıl bir an önce sona ersin!

İlginizi Çekebilir  Emmy Adayları ve Game of Thrones'tan Emmy Rekoru

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu