Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Geek Kutu’nun Sürpriz Kutuları Dağıtıma Hazır

Geek Kutu’nun Sürpriz Kutuları Dağıtıma Hazır

geek-kutu-banner

Sürprizleri seven geeklere özel Geek Kutu, her ay gizemli hediyelerle dolu bir kutuyu adresinize göndermeye hazır.

Bundan bir süre önce sizlere Geek Kutu’yu tanıtmıştık. Geek Kutu her ay evinize geek eşyaları dolu olan bir kutu gönderiyor. Bu kutu tişört, çizgi roman, figür ve daha fazlası olacak. Geek Kutu’ya abonelik ise BAŞLADI!

Yıllar boyunca Loot Crate neden Türkiye’ye göndermiyor diye hayıflanırken Geek Kutu imdadımıza yetişti. Geek Kutu’nun içinden çıkabilecek ürünler arasında Samatlı Oyuncak, Marmara Çizgi, Hasbro, Paralel Evren, Star Wars, Toyzz Shop, Bandai, Tomy, Adore Oyuncak Marvel, DC Comics gibi önemli markaların ürünleri de var. Bu da ürünlerin ne kadar kaliteli ve tatmin edici olacaklarını gösteriyor.

geek-kutu

Aylık paket fiyatının 59.90₺ olduğunu daha önce duyurmuştuk. Aboneliğin başlaması ile birlikte diğer paket fiyatları da belli oldu.

  • Aylık Paket: 59.90₺
  • 3 Aylık Paket: 54.90₺ (aylık) – 164.70₺
  • 6 Aylık Paket: 52.90₺ (aylık) – 317.40₺
  • 12 Aylık Paket: 49.90₺ (aylık) – 598.80₺

Siz de dilediğiniz paketi seçip her ay kapınıza gelecek sürprizleri beklemeye başlayabilirsiniz. Hemen Geek Kutu sitesine buradan ulaşıp paketinizi ayırtın. 10 Şubat’a kadar paket seçimi yapıp satın alırsanız Şubat ayı paketi de adresinize gönderilecek.

İlginizi Çekebilir  Sizi Fırtınanın Kalbine Götürüyoruz - FRPNET Müzik

Bu muhteşem fırsatı kaçırmayın ve Geek Kutu’yu arkadaşlarınızla da paylaşın. Bu kutular ne kadar çok kişiye ulaşırsa sürprizler de o kadar büyür.